Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy átlagos kombi tűzhely...

Egy átlagos kombi tűzhely villanysütőjének elég az 1x32A?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Kombi tűzhelyek sütője nem igazán szokott 2kw-nál nagyobb teljesítményű lenni, így természetesen elég.

8amperes megszakító is elég neki.


Ha esetleg az egész házban van 1*32A, akkor szerintem azt kéne kérdezned hogy a többi fogyasztó mellett elég lesz-e.

2023. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Elég hát
2023. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy arra van a ChatGPT xdd
2023. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Ha esetleg az egész házban van 1*32A, akkor szerintem azt kéne kérdezned hogy a többi fogyasztó mellett elég lesz-e."

Természetesen ez a kérdés. Elnézést, azt hittem, egyértelmű. A tűzhelyen kívül csak a szokásos jelentősebb fogyasztók vannak a lakásban, mosógép, porszívó, hűtő, hajszárító, mikró, 1 TV...

2023. júl. 17. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

"Elnézést, azt hittem, egyértelmű."

Ha azt kérdezi valaki hány óra van, nem arra gondolok, hogy talán nem is arra kíváncsi.

Egyébként a "szokásos" dolgok ha éppen nincsenek bekapcsolva, akkor nem zavarják egymást. A gond akkor szokott lenni, ha sok működik egy időben. Olyankor előfordulhat hogy már nem elég.

2023. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Mindeközben az általános iskolás fizika könyvben továbbra is P=U*I, neked van 230V feszültségen 32A max áramod, az 7360W, végignézed az adattáblákat a nagyfogyasztókon (tkp ami csak fűt), összeadod, és megtörtént a csoda. Se okosnak, se kreatívnak nem kellett lenni hozzá, kérdés, hogy az mi, amikor ennyi se sikerül.
2023. júl. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennyi se sikerül...pl. nektek kulturáltan válaszolni, miközben én elnézést is kértem, amiért nem egyértelműen tettem fel a kérdést. Látszik a színvonal...
2023. júl. 18. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
És nem érti...
2023. júl. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!