Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb mikrohullámú sütő márka 2023-ban?

Figyelt kérdés
Egy Samsungon gondolkodunk, de érdekel a véleményetek. A Gorenjénk 2 év után kigyulladt!

2023. júl. 23. 11:43
 1/6 anonim válasza:
72%
A samsung szabadonállók elég gagyik...
2023. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem pont egy Gorenje van.

Használtan került hozzám úgy, hogy jó ideje porosodott egy pincében. (2020 novemberben hoztam el)

Kipucoltam, kapott új csillámlapot, és azóta is napi szinten használom.

2023. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
86%

"Gorenjénk 2 év után kigyulladt!"

Az teljesen korrekt, amikor a felhasználó hanyagsága miatt, a csillámlapra fröcsögött zsírt vagy olajat nem takarítják le, ami megég és felhasználó emiatt szidalmaz egy márkát.

Hogy vehessen egy másikat és azt is kivégezze?

2023. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
nekem Samsung van egy kis ideje, előtte Moulinex volt 20 éven át.
2023. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 patyolat tiszta volt mindig. Ne ítélj hogy ne ítéltess. Az egyik elõzõ mikrónk is Gorenje volt és harminc évig működött. Válaszod ellenére hasznos gombot nyomtam neked.
2023. júl. 23. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A miénk még jól működik, de azért 8 éves Orion nem egy életbiztosítás, ezért mi már ki is néztük az utódját, ha még kapható lesz akkor, és szerintem a Samsung az egyik legjobb! Kérdés hogy mik az igényeid, és mennyi rá a kereted, de mi például ezt néztük ki:


[link]

2023. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!