Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezhet, hogy azért nem hűt...

Létezhet, hogy azért nem hűt rendesen a hűtő sem a fagyasztóban, sem felül, mert a fagyasztó részében van ez a két repedés? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2023. aug. 2. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha repedés lenne, egyáltalán nem hűtene és a motor megállás nélkül működne folyamatosan.

Viszont nagyon meleg van, a hűtőgép a helyes működés érdekében kívülről jól kell hűljön. Ezért húzd el jobban a faltól, bútortól, hogy minél jobb levegőáramlás jöhessen létre. Extrém esetben még egy ventilátorral is rásegíthetsz (az enyém pl. alapból gyárilag ventilátorral van szerelve, és negy melegben is kiválóan hűt gyakori nyitogatás mellett is).

2023. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem a meleg a baja szerintem.

Indításkor a relé kattog, de nem kapcsol be a kompresszor, aztán háromszor, négyszer kattan egyet-egyet, aztán elindul a kompresszor.

Szerintem vagy a relé a hibás, bár szetszedtem, egést, sérülést nem láttam rajta, vagy pedig a motorindító kondenzátorral van valami, esetleg még a termosztáttal.

De ezek közül vajon melyik lehet a problémás?

2023. aug. 2. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
nullaszakadás van!
2023. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"De ezek közül vajon melyik lehet a problémás?"

Leginkább a kérdező.

2023. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért is?
2023. aug. 2. 22:47
 6/7 D.O.81 ***** válasza:

A kompresszor K.O. A gép gazdasági totálkár.

Ezekben nincs indító kondi.

2023. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van benne.
2023. aug. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!