Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ön csak akkor vesz mikrohullám...

Ön csak akkor vesz mikrohullámú sütőt, hogyha elromlik a jelenlegi ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Néhány évenként vásárolok újat, nem várom meg, hogy teljesen tönkremenjen a jelenlegi.
Csak akkor veszek újat, hogyha használhatatlanná válik a meglévő, ami 20-30 évig is eltarthat.
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Egyértelműen igen!!!

Nem is értem....

2023. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én általában csak elromlás esetén mert nincs szükségem új szolgáltatásra vagy más külsőre. És te?
2023. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem veszek, a legtöbb etelnek undorító ággala es íze lesz a mikrózastol, a húsokat sütőben melegítem, minden mást gázon.
2023. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve lecseréltem, mert a régi már régi volt, de megbántam, mert az új sz*r*bb min t a régi.
2023. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen szinte évente vagy 2 évente vettük a mikrókat mert állandóan tönkrementek foggalmam sincs mitől, akkor úgy még élveztem is, hogy mindig van valami új a konyhában mert mire megszoktam teljesen tönkrement és lehetett újat venni 🤣. Most legutóbb egy Samsung mikrót vettünk ő viszont már tartja magát vagy 5-6 éve szóval nem veszek míg nem megy tönkre nem ér annyit az újdonság varázsa.
2023. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Senior Séf ***** válasza:
67%
Évtizedek óta nem használok mikrohullámú sütőt.
2023. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak melegítésre használjuk. Egyszer cseréltettünk magnetront, amikor 5-6 év után elgyengült és alig melegített, csak zúgott. Majdnem annyiba került, mint egy új. Azután a tekerői is érintkezési hibásak kezdtek lenni, vettünk újat. Nem érdemes javíttatni. Nem hirtelen romlott el. Amikor már türelmetlen az ember, hogy 2 perc után hideg benne a kávé, akkor valószínű elszánja magát a cserére.
2023. aug. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem Sir, mi étterembe járunk.
2023. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Aki sütőben melegít, képzelem, mennyi lehet a rezsije. Nyáron is 30-40 eft, télen meg 100. Ebből hozatni lehet kaját, hétvégén meg étterembe menni. Apám egészségi állapota miatt nem tud főzni, kifőzdéből rendelünk neki heti menüt, és azt műanyag mikrózható dobozkákban küldik. Egyedül van otthon délelőtt, és béna balkézzel is meg tudja melegíteni az ebédjét. Nagy segítség a mikró. A gázt balesetveszélyes lenne kezelnie, meg a forró levessel leöntheti magát, amíg átmeregeti. Egy adag sült húsért nem gyújtunk be sütőt, mert 2000Ft csak előmelegíteni.
2023. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

#9: nem veletlenül csóró, aki nem tud számolni.

15 perc alatt bemelegszik a sütő, tegyük fel hogy ez alatt a max 2kW teljesítménnyel megy, akkor az komoly 25Ft áramfogyasztás. Hozass ennyiből kaját ...

Műanyagban pedig nem mikrózunk, ha nem akarunk fasza autoimmun betegségeket...

2023. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!