Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vettem egy elektronikus...

Vettem egy elektronikus raktári mérleget( digitális) amelyik kb 50 kg-nál 2 kg-ot csal! A kérdésem hogy be lehet e állítani otthon( kalibrálni). Olyan személy válaszát várom aki ért is hozzá! Válaszukat köszönöm?

Figyelt kérdés

#Elektronikus mérleg
2023. szept. 15. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

"A kérdésem hogy be lehet e állítani otthon( kalibrálni)"


Nem.

2023. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de azt mondom, hogy vidd vissza. Ez garanciális ügy.


Nem "csal", hanem rosszul, hibásan mér. A tűréshatáron ez már bőven kívül esik. Kétség kívül kicserélik. (Számla kell hozza, meg garancia időn belül kell legyél.)


Ha megbontod, megbütykölöd, akkor annyi a garanciának. Azt gondolom (és tapasztaltam több készüléknél is), hogy úgy tervezték, hogy meg lehessen állapítani, hogy megbontották-e.

2023. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kihívod a gyári mérnököt aki elvégzi a kalibrációt.

[link]

2023. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!