Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kinek milyen többfunkciós...

Kinek milyen többfunkciós melegszendvics sütője van?

Figyelt kérdés

Olyat keresek aminek minimum 3 fajta cserélhető lapja van.

Melegszendvics,gofri stb.

Ki mit ajánl?

Ami bírja is a gyűrődést.

Kb 20 ezret adnék érte.



2023. okt. 13. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Oké
2023. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2023. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább ezt nézd:

[link]

Kivettem a grillezést és a szendvicssütést, maradtak a cserélhető lapok, 20-szal több van így érdekes módon...

2023. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem Tefal van. Sajnos nem a cserélhető lapos, mert az akkor épp elfogyott én meg mindenképpen akartam venni. Akkor kicsit bántam hogy nem vártam, de hamar megszoktam. Kenyérpirítót sem használom azóta, mert csak bedobom ebbe, és szépen átmelegszik és nem lesz olyan kemény mint a beton. A hűtőből kivett kenyeret is frankón fel lehet vele frissíteni.a

A cserélhetős jó, mert kivéve el lehet mosni könnyen a betétet.

Kicsit ne vegyél!

Azok a kis méretű szemdvicssütők semmire nem jók! Amibe olyan szaloncukor méretű cuccok mennek csak bele azt ne vedd meg, mert csak csalódás lesz. Még egy kisgyereknek is kicsik azok a szendvicsek.

Legalább akkora legyen, hogy a kilós kenyét legvastagabb szelete beférjen. Főleg ha többen vagytok... 3 embert nem lehet ellátni egy akkora vacakkal... sosem sütsz meg annyi szenyát amennyit meg tudnak enni. :D

2023. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, ezt tudom ajánlani, nagyon jó. Éppen goffrira nem, de egyébként kivehető a lap a tisztításhoz. Kolbászt meg virslit is szoktam benne sütni, és elég nagy. [link]
2023. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AMi 3 fajta az nem való sajnos semmire.
2023. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!