Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Csa. Hogy kell a Saunier...

Csa. Hogy kell a Saunier Duval Renova Star F24EBT -Be ventillátort és hőcserélőt cserélni?

Figyelt kérdés
Értelmes választ kérek BUNKÓT NEM

2023. okt. 25. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kizarólag szakember tegye, ha nem vagy műszaki területen érdekelt gyakorlott sem hobbid a komoly holmik javitás akkor semmit se tégy .
2023. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:

Hívsz egy szakit aki tudja.

Gáztüzelő berendezést tudás nélkül otthon ne mókolj!

2023. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2/2 de fogok mómolni
2023. okt. 26. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:

3

„2/2 de fogok mómolni”

Ha még azt sem tudod, hogy kell ventilátort és hőcserélőt cserélni, hogyan fogod „mómolni”? Nagy önbizalom, nulla hozzá értés, az ilyesminek nem szokott jó vége lenni.

2023. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/5 mindig jó vége van annak amit én csinálok. amúgy körülnéztem benne és rájöttem hogy egyszerű kicserélni és működik is
2023. okt. 27. 21:21
 6/7 Szirty ***** válasza:

"...mindig jó vége van annak amit én csinálok"


Ez nem mindig lesz így.


"egyszerű kicserélni és működik is"


Így van.

Csavarokat, hollandereket kicsavarjuk, régi ki, új be, csavarás vissza, kész.

Nincs semmi baj ha nincs probléma. :)


Vannak azonban esetek amikor nem mindegy mit hogyan csinálsz. Melyik alkatrészt veszed ki először, mit kell lebontani hogy hozzáférj.


Ezt a drótot honnan is húztam le? :)

Vagy nem mindegy hogyan fogsz rá a csőcsatlakozásra hogy ne törd le amikor lazítod.

Esetleg nem tudod hogy kötelezően tömítést kell cserélni ha megbontod, stb, stb, stb.


A szakember azért szakember mert ezeket tudja és van gyakorlata.

2023. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezeket amiket elmontál azt tudom és lefotóztam hogy mit honnan húztam le és megfelelő tömítéssel és szerszámmal dolgozok és amúgy ki lehet találni hogy mit kell lebontani hogy hozzáférj
2023. okt. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!