Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Édesanyámékat szeretném...

Édesanyámékat szeretném autómata kávégéppel megajándékozni karácsonykor. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A Philips kávégépeket nézegettem, de nem tudom biztosra azt sem hogy kávégép szempontjából jó márka lenne e. Maximum 250 ezer forintot áldoznék rá. De lesz Black Friday remélem olcsóbban is megúsznám, de a legfontosabb hogy könnyen kezelhető és tényleg jó gép legyen

nov. 15. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez van.Nem drága és tuti választás.

nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van több ismerősömnek is. Ők dicsérik, mert tényleg egyszerű kezelni és jó kávét készít.

Nekem nincs, mert én nem használnám ki. Olyan helyre való, ahol mindennap kávéznak, többen is.

nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A philips jó választás. Ha nem isznak napi szinten tejes italokat, akkor az alapgép is teljesen megfelel. A drágább változatok is ugyanazokból az egységekből épülnek fel, mindössze több a tartozék és a dizájn.


[link]

nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Philips 1200-as sorozat elég szerintem.
nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Meghibásodás ezeknél a Saeco rendszerű Philipseknél is előfordul, de nem rossz technika. Előnye, hogy kivehető az egész főzőegység, így könnyen lemosható, karbantartható.

De'Longhi csak részben kivehető, Krups sehogy.

Krups annak jó, aki szeret szerelni is néha, cserébe viszont vannak olyan előnyei, ami miatt kedvelhető. Technikailag, illetve a kávé minősége miatt is. (De erre is beszólhat valaki, hogy neki nem jó kávé, csak ő nem tudja, hogy miért. Érteni kell hozzá.)

De'Longhi kávéját is sokan kedvelik.

Automata gépekről van szó (bean to cup), de nem kapszulás.

nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Kapszulásat ne vegyél, hosszú távon borzasztó drága. 25e ft-ra jön ki egy kiló kávé hozzá, szemesből 5-6e körül már jókat lehet venni.
nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!