Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit csináljak, ha dohos a...

Mit csináljak, ha dohos a kimosott ruhák szaga?

Figyelt kérdés
Már vagy 30* kimostam a mosógéppel. Nem tudom meddig nem volt használva, mert ez egy albérletbe van, itteni mosógéppel. Mivel modern gépről van szó, gondoltam pár mosás aztán átfrissül a gép... De nem.. Mit csináljak? Légyszíves adjatok tippet

nov. 16. 04:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Csinálj rajta tisztítómosást.
nov. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Lehet, hogy az öblítőtartályba beposhadt a korábbi öblítőszerek maradványa, lerakódása, azt kellene rendesen kitisztítani.
nov. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már minimum 30x mostam vele

Nincs a tartály beposhadva

nov. 16. 06:19
 4/11 Salx Narval ***** válasza:
Ha elöltöltős akkor esetleg nézd meg a gumiperem alatt is, nincs e lerakódás, v penésznyom. Főzőmosást is végeztél? Használd az orrodat, ha ennyire poshadt szagúak a ruhák bizonyára a szag forrását is megtalálod egy alapos szimatolgatás után.:D Nem ritka egy előzőleg elhanyagolt gépnél, hogy a penész annyira beette magát a gumiba, v a műanyag szerelvényekbe, hogy azokat cserélni kell mert még a legjobb illatosítón is áthat a dohosság.
nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A dob a dohos. Azon mi segítene?
nov. 16. 08:49
 6/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Még mindig nem közölted a főzőmosást.
nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Miaza főző mosás, 60°on is mostam vele többször is

Haza megyek megnézem van 90° az a főző??

nov. 16. 19:08
 8/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Erről van szó, 60 °C nem öli meg teljesen a rohadást, sőt még elő is segítheti.

Az a vicc, aki állandóan 40 °C-on mos, valahogy még az sem rohad be úgy, mint a 60 °C.

Oda kell pörkölni rendesen a fertőtlenítéshez.

Hosszabb távon pedig szerintem szimpatikusabb a 40 °C, nem csak energiatakarékos és kímélő, de az adott feladatokat is elvégzi rendesen.

nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még valami: nyilván állandóra be van kötve a lefolyóba. Lehet, hogy maradt víz a vezetékben és az szép lassan beiszaposodott. Ki kéne cserélni a vezetéket újra.
nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Salx Narval ***** válasza:
1/2 liter 20%-os ecet is feláldozható és üzemen kívül sohase legyen teljesen bezárva a mosógép ajtaja a jövőben. A többiek tanácsait is fogadd meg. Írd meg mire jutottál.
nov. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!