Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az új szekrén...

Mit csináljak ha az új szekrényben dohos szagú lett az összes ruhám?

Figyelt kérdés

A régi szekrényeimben akármeddig is nem vettem fel egy ruhámat, mikor kedvem támadt hozzá akkor se árasztott dohos szagot. Viszon le lettek cserélve a szekrények egy modernebb már használt darabokra (egy ismerősömtől vásároltuk) és abban a ruhàk ha mosás után berakom a szekrénybe, és csak pl egy hónap múlva szeretnèm újra felvenni akkor az összes dohos szagot áraszt.

Mit csináljak velük? Sok ruhàm van, ha nem muszáj nem szeretném az összeset kimosni.

Ötletek?



2017. febr. 11. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán túlzottan jól zár és nem szellőzik kellően.
2017. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kirakod szellőzni a ruhákat vagy én azt tenném amit te nem szeretnél kimosnám újra mert az a biztos. Tehetsz illatosítót a szekrénybe,szagot elfedi,de problémát nem oldja meg, én amúgy a cipős dobozokból mindig a szekrénybe dobálom a szilikagélt.
2017. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!