Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan lehet az alábbi eszközt...

Hogyan lehet az alábbi eszközt bekapcsolni?

Figyelt kérdés

[link]



Ilyen elektromos konvektorom van a szobámban. Délután itt volt nálunk egyik barátnőm, aki kikapcsolta, de nem úgy, hogy a hátul lévő kapcsolót nyomta meg, hanem azon a részen, ahol mutatja a hőmérsékletet, és nem tudom, hogy hogyan tudnám visszakapcsolni. Tudom, hülye voltam, hogy hagytam neki, de utólag ezzel már nem tudok mit kezdeni. Kérlek, segítsetek, mert ha ez a szerkezet nem működik, akkor a szobámban kB 12-13 fok lesz eléggé rövid időn belül.



nov. 21. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A tekerőt tekerd feljebb! Az óramutatjó járásával megegyezően!
nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1 ennek nincsen semmiféle tekerője.
nov. 21. 19:43
 3/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nyomója van:

[link]

nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi látható a kijelzőn?
nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4 per pillanat semmi, csak az oldalán a jelzések, 2 db háromszög, közte meg egy kör. Ha be van kapcsolva, akkor alapból a hőmérsékletet mutatja, amit a háromszögekkel lehet növelni vagy csökkenteni. Ha nyomod a kört, akkor mutat olyat, hogy manuális mód, vagy előre beállított mód, és ott ugye be tudod állítani, hogy melyik nap hány órától meddig menjen, meg van egy olyan, hogy ha a körre mész és utána az alsó háromszögre, hogy "OFF" barátnőm ezt nyomta meg, azóta nem tudom bekapcsolni, az útmutatót pedig egyáltalán nem értem sajnos.
nov. 21. 21:36
 6/20 A kérdező kommentje:
3. Ezen nincs olyan nyomó a kijelzo felett. Akkor lehet, hogy mégsem ez az a konkrét eszköz. Pedig úgy tudtam, hogy ilyenem van. Ha nem is pont ilyen, az fix, hogy hasonló. Megpróbálok jobban utána nézni, hátha megtalálom.
nov. 21. 21:38
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de ha manuálisra állítod, és a fölfelé háromszögre nyomsz, nem kapcsol be?
nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7 nem tudom állítani semmire sem. Akármit nyomok, nem kapcsol be. Nem villan fel a kijelzo, nem mutat olyat, hogy mode, sőt semmit sem....
nov. 21. 21:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Be van dugva, be van kapcsolva, áram alatt van egyáltalán?
nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Salx Narval ***** válasza:
Ahol van OFF jelzés ott ON- is van ezt nyomd meg. Azt írtad van egy kör és két háromszög, nos a kör az a belépés a menübe a két háromszög pedig a léptetők. Esetleg próbáld meg lekapcsolni, áramtalanítani majd újra üzembe helyezni, bekapcsolni és a kör megnyomása után manuális módban a nyíllal elindítani.
nov. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!