Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool felültöltős (digitál...

Whirlpool felültöltős (digitális kijelzős) mosógép tartja a programidőt,vagy átírja időnként?

Figyelt kérdés

Videót láttam róla, hogy pl. 40 fokos mosás 1 óra hossza alapból. Ez marad így?


Programfüzet azt írja, hogy a bevezetett víz nyomásának és hőmérséklet változástól átírhatja a fennmaradó időt, de azt kijelzi.


nov. 28. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"azt írja, hogy a bevezetett víz nyomásának és hőmérséklet változástól átírhatja "


Melyik szót nem érted?

nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem stoppereltem le soha, de volt, hogy épp ránézten, mikor a kijelzőn eltűnt az idő, és a számok szélei mint egy futófény úgy mentek körbe. Ekkor számolhatta újra a hátralévő időt.
nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem én. Most is ilyen márkájú van, csak nem digitális. De sajnos olyanokat nem nagyon kapni már

Abban nincs programátírás! Én nem vettem észre.


Max. centrizésnél, ha nem tudta a súlyt eloszlatni és csak pörgette, de akkor nem is tudta kicentrizni.

nov. 28. 20:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló: jelentősen megnövelte az időt, nem tudod?
nov. 28. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Nem sokkal, csak pár perccel. Ha jól emlékszem,akkor ez az 1 órás program futott, és épp öblített.
nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!