Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy kis mosogatógép eligazítás...

Egy kis mosogatógép eligazítást kaphatok?

Figyelt kérdés

Szabadonálló mosogatógépet tervezek vásárolni.

Pontokba szedném:


1. Melyik márkával nem lesz probléma hosszútávon, a Bosch márka jó választás ilyen szempontból?


2.A 45 vagy 60 cm szélesek között nagy az eltérés belső hely terén?


3. Ha jól látom, a keskenyebbek általában némileg olcsóbbak is?

Tudok igazából 60cm helyet is szorítani neki, így ez nem kritikus.


Ha valaki tudna konkrét típust ajánlani a lehető legegyszerűbb konstrukcióban (kb. egy tekerőgomb kijelző nélkül) mely elérhető fehér színben is, annak megköszönöm. :)



dec. 12. 02:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1: ezt nem lehet így kategorizálni, hogy mi meddig bírja. Lehet, hogy nekem egy gép elmegy 10 évig, nálad meg 10 hónap alatt tönkre megy. Minden gyártó, minden gépe között lehet széria hibás gép. Összességében azért elmondható, hogy a Bosch, Miele gépek azért minőségibb anyagokból készülnek, mint mondjuk egy Candy. Bosch márka szerintem a legjobb választás.

2: hatalmas a különbség!

3: pont fordítva: van, hogy a keskenyebb drágább, vagy szinte ugyanabban az árban van.

A Boschnak még a mai napig kapni tekerőgombos változatát.

dec. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Egyelőre a Bosch SMS25AW04E az, amit találtam. Mennyire jó választás?

dec. 12. 06:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekem 12 évig egy Candy 45 centis ment, és kapta a kiképzést rendesen. Most egy Media Markt 60 centis sajátmárkás van lassan 2 éve, az is jól megy.


2.Mindenképpen a 60 centis legyen, hihetetlenül nagy a különbség. A 45 centis alig használható méret, a 60 centis meg egyszerűen mindent felzabál és még marad is benne hely.


3. Olyat keress, aminek van felső evőeszköz-tálcája. A mediamarktosomnak van, aztán a belépő szintűeknél nem láttam, majd a drágább bosch-ok pl. megint hozták. Nagyon praktikus, hogy nem a kosár veszi el a helyet alul, és rendezetten bele tudod pakolni az eszközöket csoportosítva, aztán egy mozdulattal kiveszed és a helyére teszed az összes kést, vagy kiskanalat.

dec. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves Utolsó!

Azt jól látom, hogy az általam kinézett SMS25AW05E típusban felül jobbra ez a két lehajtható az evőeszközöknek van? [link]

dec. 12. 15:15
 5/16 A kérdező kommentje:
Vagyis jól gondolom-e.. :)
dec. 12. 15:15
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem, az csészéknek szokott lenni.


Kerestem egy hasonlót, amiben fiókos van. Ne a típust nézd, hanem az elvet!


[link]

dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ó, értem, köszi!
dec. 12. 16:56
 8/16 anonim ***** válasza:

bár a Bosch elfogadható ár/érték arányú mosogatógépet kínál, de vedd figyelembe, hogy a magyarországi ügyfélszolgálatuk csapnivalóan rossz. Ezzel csak a vásárlást követően lehet szembesülni a pechvogel típusú vásárlóknak, mint pl. én.


Az első beüzemelésnél is ha beszereled és információs támogatásra van szükséged, vért fogsz pisilni, az ügyfélszolgálattól sok támogatásra ne számíts. Beültetnek háziasszony képzettségű alkalmazottakat, akik annyit értenek a Bosch gépek használatához, amennyit esetleg otthon saját tapasztalatból megszereztek. Jobb esetben.

dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

.... 45 cm szélességüt csak akkor kényszer helyzetben érdemes választani, ha tényleg annyira szűkös a rendelkezésre álló hely. Minden más esetben kétségtelenül a 60 centis a jó választás.


Egyéb: a legolcsóbbat mosogatógép esetében sem célszerű választani. Ma megtakarítasz vele, de közép és hosszú távon annyi bosszúságot és többlet kiadást tud okozni, hogy azt jobb megelőzni ma. Egy drágább, de igényesebb középkategóriás gép, amit igényesebb anyagokból állítanak össze, néhány év távlatában bőségesen megtérül. Ha csak egy évben gondolkozol, akkor persze jó az occsó is.

dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a figyelmeztetést nyolcas. Beüzemelni lehet hogy nem én fogom, még nem tudom, nekem más dolgom van, egy sarokcsapot varázsolni oda a falra, ahol még nincs.. :)


Köszönöm kilences. Remélem a kinézett típussal annyira nem nyúlok mellé.

dec. 12. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!