Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen megbízható jó ár/érték...

Milyen megbízható jó ár/érték arányú robotporszívót ajánlotok megvételre?

Figyelt kérdés
Előny, ha át tud menni a szőnyeget, nehogyisten 1-2cm-es küszöbön.

dec. 22. 13:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekünk robot roomba i7 van, simán átmegy a szőnyegeken, jól szív. Én szeretem. Egyetlen negatívum, hogy kicsit hangos. De ha akkor megy, amikor nem vagy otthon, akkor tökéletes.
dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Xiaomi robotok rohadt jók. Nekem is van és a családban több embernek is, mindenki dicséri. Jó az útkeresése, könnyen használható az applikációja, jól takarít.

Az 1-2 cm-es küszöb sztem egyik normális robotporszívónak sem akadály, mert kb egy konstrukció mindegyik és ezt a magasságot mindegyik megugorja simán.

dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szintén Xiaomi. Teljesem meg vagyunk vele elégedve, jól bírja a strapát, Perzsa jellegű (rövid szőrű) szőnyeg nem gond a gépnek, simán takarítja.
dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
a robotporszívó parasztvakítás...
dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 …mondta az, aki még életében nem látott ilyet közelről.
dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
most pofára estél, mert javítom is őket...
dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érdemesebb azt a típust venni, amelyik a dokkolóállomáson leadja a port, vagy elég a sima is?
dec. 23. 07:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha bírja a keret, akkor persze a dokkolóállomáson kiürítős jobb.
dec. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon árfüggő dolog mert sokféle robotporszívó létezik sokféle kategóriában.


A parasztvakítás meg simán csak egy üres lózung a valóságtól nagyon messze van! Nagyon hasznos segítség a mindennapokban!

dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Csak sima mop-osom van. Ez azt jelenti, hogy nem mozgatja a felmosót csak nedvesen végig húzza. Nem önűrítős, bár gondolkoztam rajta, de csak problémaforrásnak tartom. Az egy másik porszivóként átszívja egy porzsákba és megspórolhatsz néhány kézi űrítést, ami mondjuk elég egyszerű művelet, cserébe viszont számolni kell a porzsák költségével is. Roborock q8 az enyém és még így is a felmosórongya és a Hepa szűrő csere 17e ft lesz. Nemrég vettem, csak a kezdeti benyomásom van róla. Nálunk biztosan felügyelve fog dolgozni. Kábelekre, szétszórt apró tárgyakat, útjába kerülő cipőfűzőt, stb nem kedvel. Én felrakok széket, kisasztalt az útjábol, hogy gyorsabban és hatékonyabban dolgozzon. De jól tájékozódik, lehet csak egy megjelölt zónára ráküldeni. Jobb klimát, pormenteset hagy maga után, hatékonyabb mint egy hagyományos porszívózás után. Ha megvan rá valakinek az anyagi eszköze akkor érdemes, racionális döntés, de ha spórolni kell rá, akkor szerintem kár ennyi pénzt áldozni rá.
dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!