Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépnek mi lehet a baja?

Mosogatógépnek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy egyszer elindítottam, és a program végén mikor kinyitottam, láttam, hogy az összes víz benne van, nem engedte le. Hívtunk szerelőt, de borzasztó egy félnótás banda volt, egy hónapig kotlottak rajta, de azóta se jó, most elmosogat, a vizet is leengedi, de össze vissza megy. Például elindítok egy 35 perces programot, ami megy megy, a visszaszámláló mondjuk 8 percen áll, egyszer csak fogja magát, és felugrik 45 percre, hosszabbra, mint ami eredetileg a program hossza volt. Ennek a gépnek akkor ennyi volt, vége?

dec. 31. 15:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
kuka a javítás ára össze mérhető egy új árával.
dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szűrő milyen gyakran van tisztítva?
dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A gép patyolattiszta, amúgy mindent elöblítek mielőtt belerakom. A szerelő azt mondta, ilyen tiszta gépet még életében nem látott, pedig naponta ezzel foglalkozik. Dehát én már kifizettem nekik 40 ezer forintot, és azt mondták valami programvezérlő hiba vagy mi. Nő vagyok, sajnos fogalmam sincs ehhez.
dec. 31. 16:09
 4/13 anonim válasza:
Sajnálom h így lehúzott. Ez az ugrálós összevisszaság tényleg a vezérles hibáját sejteti, ami nem igazán éri meg. Csak akkor minek szarakodott vele jópenzert? Vszínüleg a becstelen mekk-elek fajta. Sajnálom.
dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Egyébkent a gepek belseje tiszta mindig. A szűrő koszos. A mosógép is tiszta es szép, még ha szar is. Itt állandóan víz és tisztítószer jár.
dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amit látni a mosogatógépből, az tiszta, hiszen folyamatosan tisztul az edényekkel együtt. Ami koszos lehet, az a szűrő és a csövek, de azt nem látod.


Milyen márkájú gép amúgy?

jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A csöveket nem látom, de a szűrőt pár naponta nézem, nem szokott koszos lenni. De biztos, hogy nem ezekkel van gond, mert mint írtam, össze vissza megy a gép, tehát nem az van, hogy eldugul vagy ilyesmi. Amikor kezdődött a probléma, és nem engedte le a vizet, szerintem az is azért volt, mert nem végig a program. Bosch gép.
jan. 2. 10:27
 8/13 anonim válasza:
A tisztaságot csak azért irtam, merthogy amit mondott h ilyen tiszta gépet még nem látott az csak smúzolás volt. Könyveld el h lehúztak sajnos.
jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem, de igazából a kérdés még áll, meg lehet ezt javítani? Eleve ezért hívtam szerelőt. Hogy nekik nem sikerült az egy dolog, de hova forduljak, ahol értenek ehhez?
jan. 2. 12:36
 10/13 anonim válasza:
Nyilván meg lehet csak ketséges h megéri-e. A hibajelenség amit leírtál leginkább a vezérlőmodul hibájára utal. Ezek ára 40000-100000 között mozog, a Bosch a drága kategória. Ezt neked kell eldöntened, akarod-e. A szerelőid a becstelen fajta voltak, a semmire vettèk el a pénzed. Az sincs ingyen, hogy egy másik szerelő kimenjen és kimondja a hibát javítás nélkül. Bár ha jol értettem, ezek is mondták a vezérlő panelt neked. Csak akkor mit javítgattak. Ez ilyenkor sajnos mindíg költséges.
jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!