Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép vételnél mire...

Mosogatógép vételnél mire kell figyelni? (Most veszek először)

Figyelt kérdés
60x60-t szeretnék, 100-200 között
dec. 13. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Kihúzható evőeszköztálca legyen felül, ne kosárba kelljen gyűjteni. Sokkal jobb a tálcás.
dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából mindegyik ugyanaz, max a vízfogyasztásban vannak eltérések. Valamit ezt te tudod, hogy hova szeretnéd berakni. Mert vannak szabadonállók, illetve részlegesen vagy teljesen beépíthetők. Ez utóbbiaknál, az ajtó élében vannak a gombok, és bútorlap kerül az ajtóra. Itt plusz költség az ajtófront, és fogantyú, de cserében diszkréten eltűnik a konyhaszekrényben. Ilyen van nekem is. Ha konyhapult alá megy, akkor a magasság ami lényeges, hiszen a konyhapultok, szekrények több magasságban készülnek. De általában a szabadolnállók teteje le is szerelhető.
dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek óriási különbségek a gyártók között. Nekem a Bosch-al van jó tapasztalatom, a rokonságban mindenkinek ilyen van, semmi gond velük.


A szokásos konyhapult méretek alá befér mindegyik. Olyan előfordult, hogy nem tudtam eléggé kitekerni a lábát, nem szorult be a pult alá a gép teteje. Tettem alá deszkát. Teljesen stabil, semmi nem látszik belőle.

dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!