Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépnek mi lehet a baja?

Mosogatógépnek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy egyszer elindítottam, és a program végén mikor kinyitottam, láttam, hogy az összes víz benne van, nem engedte le. Hívtunk szerelőt, de borzasztó egy félnótás banda volt, egy hónapig kotlottak rajta, de azóta se jó, most elmosogat, a vizet is leengedi, de össze vissza megy. Például elindítok egy 35 perces programot, ami megy megy, a visszaszámláló mondjuk 8 percen áll, egyszer csak fogja magát, és felugrik 45 percre, hosszabbra, mint ami eredetileg a program hossza volt. Ennek a gépnek akkor ennyi volt, vége?

dec. 31. 15:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Megért volna nekem annyit, csak ugye most eleve 40 ezer minuszból indulnék... Maga a gép is igen drága volt. Akik itt voltak, valamit kiszereltek a gépből, elvitték, aztán visszahozták. Nem tudom, mit csináltak vele. Igazából azt nem értem, hogy miért nem cserélték ki a vezérlőmodult akkor egy teljesen újra? Vagy azt nem lehet?
jan. 2. 13:17
 12/13 anonim válasza:
Ki lehet. Az kerul kb annyiba plus munkadij. Lehet azt hitték megjavítják. Hát kerjél tőlük árajánlatot a cseréjére, és mondd h ezt a javítást te így nem kérted mert nem lett jó. De én nem tudom h ezekkel erdemes-e. Írd le a pontos géptípust, utanajárok neked az árának. Ha gondolod.
jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem így, hogy már kifizettél érte egy csomó pénzt nincs értelme más szerelőket hívni mert akkor újra kifizetheted. Azoktól kellene kikényszeríteni a gép most már ingyenes megjavítását akik felvették érte egyszer már a pénzt, jelezve, hogy továbbra sem működik.
jan. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!