Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatogep aljan hab all,...

Mosogatogep aljan hab all, miutan befejezte a programot. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
A szüröket rendszeresen tisztitom, az öblitöszert sem adagolom tul. Az utobbi 4 alkalommal eszrevettem, hogy eleg sok hab marad az aljan. Egyebkent tisztara mossa tovabbre is az edenyeket.
jan. 20. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Jar tabletta csinálta ezt.
jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom ezutan lecserelted a Jar tablettat egy masikra. Azutan nem maradt hab a gep aljan?
jan. 21. 04:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Lecseréltem. Nincs azóta ilyen jelenség, de sajnos egyik másik tabletta sem mosogat olyan szépen, mint a Jar :(
jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezt egy lengyel saját márkás folyékony mosogatószer csinálta. Pedig géphez való volt a lötty. Néha le is állt a gép, mert akkora habparti volt odabent. Akkor esett le, ismerős miért adott ingyen egy kannával 😆

Finish-el minden frankón működik.

jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!