Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használhatom ezt a porszívót?

Használhatom ezt a porszívót?

Figyelt kérdés
Találtam egy porszívót a garázsban. Ez a fura dugó van rajta a végén. Az van ráírva, hogy Hoower 5000 KW. Nem ismerem ezt a márkát, ezt szerintem az előző lakó hagyhatta itt. Hogyan használhatom rendes konnektorrol ha ez a fura dugó van rajta?
febr. 2. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne kisérletezz vele.
febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Sajnos még azt sem sikerült leírni (másolni), hogy HOOVER, ezért nem sikerült megtudni azt sem, hogy esetleg amerikai 115 V-os készülék vagy ki tudja, amit nem akarsz 230 V-ra közösíteni (elcseszni).
febr. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem HOOVER van rányomva, hanem az, hogy HOOWER alatta pedig az van, hogy 5000KW.
febr. 3. 04:34
 4/10 A kérdező kommentje:
A dugója piros színű és szokatlanul nagy egy porszívó vagy bármi más dugójához képest.
febr. 3. 06:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyen?

[link]

febr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen van rajta
febr. 3. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem 480V-os dugalj, 5-ös?

Nagy valószínűséggel nincs neked otthon 480V-os konnektorod, átalakítani meg nem tudod - vagyis de, de úgyse fog működni. Esetleg ha lefotóznád s porszívó adattábláját, és feltöltenéd ide: [link] akkor azzal előrébb lennénk.

febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát van ilyen piros konnektorom amire azt mondták hogy nagy áram van benne, szerintem abba illene bele hisz ez is piros.

Én nem látok rajta adattáblát.

febr. 6. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig jó lenne tudni hogy pontosan milyen gép az.

Mivel ipari gépről beszélünk, lehet hogy valami speciális feladatra való és nem a szőnyeg tisztítására. Milyen szű lehet benne, ha van benne egyáltalán, stb.

Legalább csinálj már róla néhány JÓ fényképet, hogy lássuk miről beszélünk.

Komolyan basszus elvárod hogy szakértünk valamiről amiről azt sem tudjuk hogy néz ki?

febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kép valóban nem lenne hátrány ennél a kérdésnél… Szerintem ez egy 5 kw-os porszívó inkább, ami ipari felhasználásra van akár 100 literes porzsákkal vagy még nagyobbal is.
febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!