Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porzsákos, vagy porzsák...

Porzsákos, vagy porzsák nélküli porszívó a jobban használható háztartásban?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata, kíváncsi vagyok a véleményére, melyiket tartja előnyösebbnek, jobbnak a háztartásban.

2023. jan. 18. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Porzsák nélküli. Sose vennék többet zsákosat.
2023. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Zsákos. Első gondolatra a tartályos tűnik egyszerűbbnek, de ha igazán tisztán akarod tartani, főleg úgy, hogy mindig ugyanazzal az erővel szívjon, akkor nagyon macerás szétszedni, kimosni az összes szűrőt, tartályt. Nekem egy Miele porzsáknélküli van, 5 éves. Az összes por benne marad a zsákban, nem kellett eddig szűrőket tisztítani.
2023. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Bármilyen komolyabb porszívóba belenézel, kivétel nélkül zsákos.
2023. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
A porzsákos, mert az nem nyom vissza annyi port a helyiségbe. Aki a tartályosra esküszik, az egyszer nézzen rá a minősítésekre is. Gyalázatos eredményeket fog látni. Ami tényleg jó, az alaphangon háromszor annyiba kerül, mint egy zsákos, de semmivel sem bírja hosszabb ideig.
2023. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Zsak nelkuli. Nekunk dyson van 2 eve elegedett vagyok
2023. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Porzsákos. Nekünk allergia miatt fontos, hogy semmi (vagy a lehető legkevesebb) por kerüljön vissza. Tisztítani meg egyértelműen könnyebb.
2023. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

2-es majd olvasd el mekkora marhaságokat írtál... :DD


Én a most a zsáknélkülire szavazok. Bár én könnyen vagyok, mert családi házban lakom és van a műhelyemben kompresszor, úgyhogy fél percc alatt kitakarítom a portartályt és a szűrőket kint az udvaron. Nem megy vissza a lakásba semmi.

Amikor társasházban laktam 36 négyzetméteren ott nem volt egyszerű a tartály üríteni. Ha nem vittem le a kukához, akkor bent a lakásban a konyhában poros lett minden ahogy a kukába öntöttem a tartalmát, aztán a zuhanykabinban elmostam a dobozt és a szűrőket. Amig meg nem száradtak nem lehetett újra használni. Szóval kis lakásba zsákosat vennék, mert azt kiveszed, eldobod és mehet bele a következő.

2023. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
36%
Vagy kombinálva a kettőt. Ciklonszűrős Samsung easy.
2023. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

#7: porzsákosra gondoltam, csak elírtam.

De köszönöm, hogy ilyen illedelmesen felhívtad rá a figyelmem!

2023. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fárasztó96 ***** válasza:
34%
Zsákos is van, meg vizes is. A vizest jobban bírom az allergiám miatt, mert nem pumpálja vissza a lakásba a port (cserébe tovább tart kiszárítani, ha bekapja a vizet a szűrő). A zsákosat akkor használom, ha sűrgős dolgom van és nem érek rá a szürő száradását megvárni.
2023. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!