Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indukciós főzőlap hangja ?!

Goku9129 kérdése:

Indukciós főzőlap hangja ?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most szeretnék az új konyhába gépeket vásárolni de soha nem volt még indukciós főzőlapom csak a sima kerámia.

Az érdekelne ha valaki tudna segítenie , hogy tényleg ilyen hangot ad mint ebben a videóban?


[link]


És ha igen ez milyen hangos ?

Vagy ti mit tapasztaltok?


Köszönöm



febr. 19. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem csak (P) turbó fokozaton ad ilyen hangot, de abszolút nem hangos és nem zavaró, ezt víz forraláskor szoktam használni, de mivel max 2 perc alatt felforr egy nagy fazék víz, 2 percig van ilyen hangja.


Legjobb döntés, én 3 éve váltottam kerámiáról indukciósra, ég és föld. Imádom! Az elején vigyázz, mivel nagyon gyorsan melegít, én mindent odaégettem :D

febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem túl hangos, de van hangja, mivel az elektronikát hűteni kell. De ez az egyetlen visszajelzés, hogy be van kapcsolva a kijelzőn kívül, amit messziről nem látsz, szóval inkább hasznos mint zavaró.
febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kétállásos Lidl gazdaságos van, annak csak a hűtőventijét hallom, meg a kapcsolgatását, és ha nagyon odafigyelek, akkor egy kis brumm is van, ha max teljesítmény körül megy. Az egész nem valami hangos, jót lehet bóbiskolni rá.
febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem bosch van, csak a szellőztető ventilátort lehet hallani. Semmi cicergés.
febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!