Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Lidl-ben milyen sűrűn...

Avada0 kérdése:

A Lidl-ben milyen sűrűn kapható indukciós főzőlap?

Figyelt kérdés

jan. 10. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
4 hó, 5 nap, 12 óra 54 perc 35 másodpercenként. Körülbelül.
jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl alapvetően egy élelmiszer-áruház. Néha kaphatóak különböző háztartáshoz köthető berendezések, kellékek, szerszámok, ruhák, de nem ez a fő profilja, sőt általában nem a márkásabb darabokból, így én nem ott vennék ilyen terméket - inkább valamilyen háztartási gépek árusítására szakosodott céget keresnék:

[link]

jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
1-es, ez az akció kezdeteinek a távolsága 00 órától, vagy az egyik akció végének és a másik akció kezdetének a távolsága?
jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Praktiker, Media markt-ba egész évbe vehetsz.
jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utálok műszaki cuccot venni a Lidl/Aldi párosnál, szerszámot soha nem vennék ott, de pont a hordozható indukciós főzőlap az, amiből a szakboltokban is ugyanazt kapod némi felárral. Amúgy szegény vagyok, albérletben élek és 3 éve egy Lidl-ben vásárolt, hordozható, indukciós főzőlapon készítek minden ételt, kiválóan működik. Soha nem kéne többet nagy tűzhely, annyira szeretem.
jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lidl / Aldi szerszámgépek beszállítója az Einhell csak "álnéven".

Nagyobb tragédia ne érjen senkit, mint amikor vett egy jó Einhell gépet.

jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 puritan ***** válasza:
100%

Nekem régebben elromlott egy ütvefúró lépem amit a Lidl-be vettem. Garanciás volt, érte jött a futár, elvitte a szervízbe. Aztán egy idő után értesítettek, hogy visszautalják az árát, mert nem tudták megjavítani. Én mondtam, hogy ne utalják vissza, adjanak egy új fúrógépet. Az volt a válasz, hogy most ez a típus nincs készleten, és megmondták, hogy legközelebb mikor lesz, hétre pontosan. Mégiscsak visszakértem a pénzt, és amikorra ígérték, valóban ismét volt a boltba, és vettem egyet.

Tanulság: Ha az ügyfélszolgálatot felhívod, és tudod a cucc pontos típusát, valószínüleg meg tudják mondani, hogy mikor lesz legközelebb.

jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Lidl / Aldi szerszámgépek beszállítója az Einhell "


Nem, már rég nem ők a beszállítók...

jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#2 Oké, de az lenne érdekes, hogy kb milyen sűrűn. Évente egyszer, vagy párhavonta? Már egy ideje nem láttam.


De amúgy nem igaz, hogy néha, hanem minden héten van valami. Lehet profitjuk nincs rajta, mert nyilvánvalóan az a célja, hogy odacsábítsa az embereket, akik majd vesznek ételt is meg háztartási termékeket.


Az előnyük, hogy 3 év garanciát adnak, és nem szarakdonak az ügyintézéssel.

jan. 13. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!