Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux perfect care 700...

Electrolux perfect care 700 mosógép nem indul?

Figyelt kérdés
Electrolux perfect care 700 mosó és szárítógép. Világít,bekapcsol,kikapcsol,de ha megnyomom a start gombot nem indul. Hibakódot nem ír ki,gyerekzar nincs bekapcsolva. Már mindent is megpróbáltam...két kisgyerekkel vagyok itthon, a mosás hegyekben,és szombat van..kezdek bepánikolni. Mi lehet a gond?

márc. 2. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

A kézikönyve ( [link] ) az alábbiakat javasolja:

"A program nem indul el


• Győződjön meg róla, hogy a hálózati csatlakozó csatlakoztatva van a hálózati aljzathoz.

• Ellenőrizze, hogy az ajtó megfelelően be van-e zárva.

• Győződjön meg róla, hogy nincs kioldott biztosíték a biztosítékdobozban.

• Ellenőrizze, hogy megérintette-e a Start/Szünet gombot.

• Ha időkésleltetés van beállítva, törölje azt, vagy várja meg a visszaszámlálás befejeződését.

• Kapcsolja ki a Gyerekzár funkciót, ha az be van kapcsolva.

• Ellenőrizze a kiválasztott programnál a választógomb helyzetét."


Nézd meg az ajtót, a leeresztő szivattyúnál levő szűrőt (kézikönyv 17.9-es fejezet, 43. oldal), illetve a befolyócsövet és a szelepben lévő szűrőt (kézikönyv 17.10-es fejezet, 45. oldal).

márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
#1 kiegészítés: esetleg még azt is megpróbálhatod, hogy kihúzod a készüléket a konnektorból - hogy "felejtse el" az "agybaját" - majd pár perc múlva visszacsatlakoztatod. Nem biztos, hogy segít, de ezeknél a nagyon "okos" eszközöknél megér egy próbát. ;/
márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezeken már mind túl vagyok, és semmi! Volt,hogy elindult,de aztán pár perc és megint leállt..🙁🙁
márc. 2. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor marad a kézi mosás a fürdőkádban.
márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt feltétlenül muszáj volt idebofogni,igaz? Szebb lett tőle a napod. Elindult egyébként,hála a jó istennek,két adagot ki is tudtam mosni. Egyébként a kézzel mosás hagyján,de a centrifuga hiánya a gáz. Sosem szárad meg.
márc. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!