Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porzsák nélküli porszívó?

Porzsák nélküli porszívó?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani porzsák nélküli porszívókat, amely ugyanúgy szív hosszú idő után is? Akkus gépek nem jöhetnek szóba.

Főleg olyanok véleménye érdekelne akik már több mint egy éve használják az ajánlott porszívót.

Előre is köszönöm!



2023. szept. 20. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

ugyanúgy szív hosszú idő után is.


szurot kell cserelni benne vagy ki kell mosni

2023. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg kifejezett modellek ajánlását várom mert nem feltétlenül bízok az online boltokon hagyott véleményekben. A gép karbantartása azt hiszem alap...
2023. szept. 20. 09:08
 3/11 anonim ***** válasza:

15 éve vettünk a budaörsi tescoban egy leárazott példányt(utolsó darab), akkor vol 60 ezer.Samsung,porzsák nélküli. Ennyit tudok

A mai napig szív mint állat, a nejem csak kimossa, oszt annyi. Megbecsült darab.

2023. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
#2: pedig az árukeresőn lévő véleményeket nyugodtan elhiheted. Én mindig az alapján választok olyat, amihez nem értek, és még sosem csalódtam. Egyébként miért nem szeretnél vezetéknélküli porszívót? Én sem akartam sosem, de azóta, hogy vettem egyet, bárki kérdez, csak azt javaslom, mert sokkal jobb, mint eddig bármi más.
2023. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Eleve ott az energiacimkèn a pireltávolítás minősège is. Jelenleg egysègesen van vizsgálva így összehasonlítható.

A porzsáknèlküli addig szív jól, amíg a szűrő nem telítődik. Nèhány mosást, kifújást kibír, de utána csere. Itt a csere szűrő ára nagyon fontos, mert cserèlni kell.

A porzsákisoknál a papírzsák eleve a szűrès egyik fokozata.

2023. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a 6-7 ève használt olcsó Philips jól bírja, de a szűrő ára is megfelelő hozzá.
2023. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Rowenta x-trem power cyclonic animal care ro6984ea van 6 éve (2 szintes 10x10-es családi ház) Szintén Rowenta porzsák nélküli van a testvéreméknek és anyukámnak is, csak más típusúak. Azok is kb hasonló idősek, mint a miénk. Tesómék is, anyu is családi házban laknak, tesóméknál 2 kisgyerek, anyu extra porszívózási mániás. Mindnyájan meg vagyunk elégedve a sajátunkkal.
2023. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Nekem Sencor Alto Cyclone 800 watt van.

Alapvetően nincs gond a teljesítményével. A szívóhatás nem függ a porzsákos/nélkülitől.

A hepafiltert tisztítani kell, néha cserélni, de ez mindegyikre igaz, amiben van szűrő. Picit nehézkes takarítani, mert elakad benne a szösz, és ki kell pattintani a helyéről egy tölcsérszerű részt. A másik egy ügyetlen megoldás.

Nem ott kell megemelni, ahol gondolod, mert az a porgyűjtő rész fogantyúja.


[link]


Ilyen apróságokat, rossz véleményeket fogsz találni ötször drágább gépeknél is.



4. Aha. Mindig. Néha ordító hülyeségeket lehet olvasni, ami minimális IQ-val szűrhető. pl. olvastam kétszemélyes kávéfőzőnél, hogy használhatatlan, mert nem lehet vele hatot főzni egyszerre. Ezen csak röhögni lehet. Meg olyant, hogy azért elégedetlen a termékkel, mert a futár négy percet késett.

De nagyon sok egymásnak teljesen ellentmondó írások is vannak, aminél nehéz eldönteni, melyiknek lehet hinni. Ha van 40-50 vélemény, és abból 2-3 eltérő, akkor alighanem a többségi véleményre lehet alapozni. De ha 3-4-ből van kettő ellentétes…

2023. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Álló, fekvő? Miért éppen zsákmentes? Nem akarsz rá költeni? A szűrők sem karbantartás és költségmentesek. Sőt. A porzsák jobban megfogja a por jelentős részét, amit a zsáktalannál a szűrő fog meg, és azt kell takarítgatni, és idővel cserélni, mivel teljesen regenerálni nem tudod. Szokták mosogatni a szűrőket, de az meg ront rajta, akkor csak visszafújod a finom port a levegőbe.
2023. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

#9: a szűrőt HEPA filternek hívják, ami ár:érték arányban filléres tétel, és rohadt sokáig bírja. 2 rétegből áll: egy szivacs, ami felfogja a port, és egy sűrű külső szűrő, ami nem engedi ki azt, ami a szivacson netán átment. A szivacsot kb 30 használat után a héten mostam ki először, viszont csak a legfelső felülete volt poros, a hátoldal nem, a külső rétegen pedig használat nyomai sincsenek (ezt egyébként TILOS mosni). Ráadásul adtak a porszívóhoz +1-et ajándékba, de netről, szállítással együtt is van, ahol 3000 Ft-ért meg lehet rendelni.

Én azért szeretem jobban a porzsák nélkülit, mert tök jó látni a porszívózás eredményét :D Ráadásul a por abban csak addig van, amíg ki nem ürítem. A porzsákosba bármit felszívok, pocséklás lenne addig kiüríteni, amíg nem telik meg a porzsák, viszont amíg nem ürítem ki, addig meg folyamatosan keresztülmegy a beszívott pormennyiségen a levegő, és állandó utánpótlás is kell a zsákokból, ami nem túl olcsó. Körülményesebb (nekem), és kevésbé gazdaságos, mint egy porzsák nélküli.

2023. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!