Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Robotporszívóba felmosófolyadék?

Robotporszívóba felmosófolyadék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A használati utasítás nem ajánl felmosófolyadékot a vízbe keverni(porszívó+felmosó funkciós gép).Ennek ellenére van köztetek,aki így használja?Azért sima vízzel felmosni nem a legjobb illetve nem látom,hogy mi kárt tehetne a gépben,amikor a tartály egyszerűen ürül a padlóra...De tönkretenni sem akarom emiatt,ha Én gondolom rosszul...

Köszi a segítséget!



márc. 11. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Persze, használd nyugodtan - a tervezőmérnökök mit sem értenek hozzá.
márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem iróniára vagyok kíváncsi!
márc. 11. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Mi pedig ostoba kérdésekre nem vagyunk, mégis felteszitek őket.
márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Amiatt nem ajánlja, emrt felhabzik, azt meg szerencsétlen beszívja és kampó a motornak.
márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem javasolt bele hagyományos tisztítószer. A robot tartályában vagy egy kis vízpumpa azt ki tudják kezdeni a különböző kegyszerek. A felmosórongyra tehetsz tisztítószert, de a tartályba ne. Léteznek kifejezetten robotporszívókba való felmosószerek azokat lehet használni persze nem olcsóak.
márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszolóknak,negpróbálok a felmosóanyagra tenni.

Az idióta gyökér meg ne válaszoljon olyanra,ami zavarja a szemét,normálisan tettem fela kérdést te paraszt.

márc. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!