Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beko mosogatógép miért indul...

Beko mosogatógép miért indul magától újra?

Figyelt kérdés
Vettünk egy Beko mosogatógépet, ami a program lejártával magától elindít egy fél órás programot. Ez a második gép amit vettünk, mert az előző is ezt csinálta, így kicseréltettük (maradt ugyanaz a típus). Mitől lehet?
márc. 20. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem is hallottam hogy ha egy program leáll akkor magától egy másik programra újra indulna. És milyen programra kéne magától el indulnia? És biztos hogy magától? Nem kellene valami funkciót előtte be kapcsolni, ami ezt lehetővé teszi?
márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magától, egy rövid program indul újra. Tegnap kötöttük be, beállítottuk az előírt dolgokat, sehol nem találok erre vonatkozó leírást, hogy program lejárta után egy fél órásnak magától el kellene indulnia, vagy hogy lenne ilyen lehetőség.
márc. 20. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ha a leírásban nincs ilyen funkció, hogy egy fél órás programmal újra kellene indulnia. Akkor valószínűleg nincs is ilyen funkciója. De esetleg a márka szervízt felhívhatnád. Vagy hívd fel azt a telefon számot ami a le írásba benne van, ahol be kellene jelented a garanciális javítást. És ott kérdezd meg. Az is meg oldás lehet.
márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerviz felhívtam, sajnos csak hibajegyet tudnak felvenni, hogy kijöjjön a szervizes. De akkor nem tudok már elállni, ha hozzányúl szervizes. :(
márc. 20. 10:03
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Vagy elnéztél valamit:

-----------------------------

8.5 Mosási program időtartamának kijelzése

A mosási program időtartama a gép kijelzőjén látható a program kiválasztása közben. A mosógépbe pakolt ruhamennyiségtől, habzástól, kiegyenlítetlen betöltési feltételektől, áramellátásbeli és víznyomásbeli ingadozásoktól, valamint a programbeállításoktól függően a mosási program időtartama automatikusan beállítódik a program közben.

KIVÉTELES ESETEK: A Cottons és Cotton Eco (pamut és pamut eco) programok megkezdésekor a kijelző a betöltési mennyiség felére vonatkozó időtartamot mutatja. Ez a leggyakoribb felhasználási mód. 20-25 perccel a program elindítása után a mosógép megállapítja a betöltött ruha mennyiségét. Amennyiben a megállapított mennyiség nagyobb, mint a kapacitás fele, a mosási program ennek megfelelően módosul és a program időtartama automatikusan megnő. A program változását a kijelzőn is nyomon követheti.

-----------------------------------

De nem írsz típusszámot, hogy pontosabban megnézhesse valaki.

márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szikszai.B ***** válasza:

"Vettünk egy Beko mosogatógépet, ami a program lejártával magától elindít egy fél órás programot."


Szerintem te egyszerűen nem érted a mosogatógép működését.

A mosogatógépben különféle programok vannak. De ezek nem úgy működnek, hogy elindul, mosogat egyet és kész, hanem a tisztítási folyamat több fázisra oszlik. Mosogatás, szárítás, öblítés, megint egy szárítás, és ezek különféle kombinációi. Van amelyik program egy óra alatt lemegy, van amelyik másfél órás, és sok esetben van ennél hosszabb, 2-3 órás "ECO" program.


#5

Mosogatógépről van szó, nem mosógépről.

márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Elnéztem, mert néha olyan gyorsan olvasok, hogy így "összemosom" valamiért.

Ezért is jobb lett volna a típusszám említése.

márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem értem a működését. Elindítom a programot, lejár. Megszárítja az edényeket, hallom. Tehát végezne a programmal. Majd mikor már csak 1-2 perc van hátra, akkor ugrik újra 30 percre, és mosogat.

Nem ez az első mosogatógépem, hogy ne értsem, hogyan kellene működnie.

márc. 21. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!