Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Betehetem a mosógépemet egy...

Betehetem a mosógépemet egy nagyon szűk helyre?

Figyelt kérdés
40 cm széles a mosógép és 48 cm széles a hely, ahol lenne. Felültöltős, tehát elvileg használható. Egyik oldalon csempézett fal, a másik oldalon egy zuhanyzó üvegfala van. Villany, vízelvezetés megoldott.
márc. 31. 05:13
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Necces sztem, bar en nem vok szakember. 4-4 centi nem biztos, h eleg centrinel, ha megugrik a gep. Az enyem szokott, foleg agynemuknel, ha nem jol centralizalja. Ott konnyen kipattinthatja az uveget a zuhanyfulkebol.
márc. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Tedd be. Majd csinál helyet magának a mosogép.
márc. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd!

Vagy is teheted, de tényleg csinál magának helyet, viszont az nem két forint lesz utána.

márc. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk pont ilyen szűk helyen van a gép, nem mi találtuk ki, eleve így van kialakítva a lakás, falbeugró, a csap is ott van neki. Annyi, hogy nálunk nem üveg az egyik oldal, hanem mindkettő fal.

Hat éve lakunk itt, eddig semmi baja. Normális mosógép nem ugrál olyan erősen, hogy kimásszon a helyéről.

márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Normálisan be kell állítani vízszintbe és akkor nem ugrál.

De ha biztosra akarsz menni, akkor megtámasztod egy-egy hungarocell darabbal.

márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Amit én ismerek, egy Whirlpool típus (405 mm), olyan finoman pörget fel, hogy megugrani egyáltalán nem szokása, mert a belül érzékelt dobkilengésre már előbb leszabályoz, majd tovább tekerget, újrapróbálkozik.

Amikor sikerül felpörgetni, de nem tökéletes az eloszlás, legfeljebb bizonyos rezgés, remegés áll elő, de attól a gépház marad stabilan a helyén.

márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem beteheted, max szíjjazd le.
márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen helyen van a gépem 10 éve. Semmit nem vert le, nem tört össze.

Két gondom van ezzel az elrendezéssel: A zuhakabin azon oldalát körülményes takarítani, ki kell húzni a gépet. Illetve a zuhanykabinból kicsapódó víz miatt a mosógép azon oldal durván rozsdásodik.

márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szíjjazást komolyan írtam, nálunk úgy van... Igaz nem felültöltős.
ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha jól ki van szintezve akkor meg se mozdul.
ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!