Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sörcsapolót vennék. Mire kell...

Hodiakos kérdése:

Sörcsapolót vennék. Mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés
Havonta szoktunk 100+ fős bulikat szervezni és szeretnék egy sörcsapot beszerezni. Mire kell odafigyelnem? Tudom például, hogy a sörhordóknak sörtípustól függően más a csatlakozójuk, amivel a sörcsaphoz csatlakoztatom. Vajdasági magyar vagyok, szóval szerb sörfajtákról lenne szó, de gondolom van hasonlóság a magyarországi sörökkel. Van külön nevük a sörhordók fajtáinak?

ápr. 11. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
100 fő felett mentő autót kell biztosítani a helyszínen. A jogszabályokra. Ha engem is meghívtok semmire!
ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Ahonnan meszereznéd a sört, kérdezz rá hogy melyik fajta csatlakozó kell hozzá, ami külön is megvásárolható akár, egy bilinccsel lecserélhető a cső végén.
ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!