Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan adjak el egy porszívót?

Hogyan adjak el egy porszívót?

Figyelt kérdés

Nagyon szükségem van a pénzre, és most örököltem egy porszívót, vagyis az enyém lett

Nagy ipari, jó állapotú, használtan is 180-300 ezerért hirdetik a neten

Én 80-ert megválnék tőle, de szerintem a neten tuti nem fogják megvenni..

Vagyis szerintem drága egy porszívó még ennyiert is

Hol kéne hirdetnem?


ápr. 15. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hova töltötted fel eddig?
ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Több helyen is lehet egyszerre.
ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hardverapró, Jófogás, Marketplace... Ha neves márka, akkor áron alul hirdetve biztos elviszik.
ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Eddig még sehova

Egyébként egy LUX S115-ről van szó

ápr. 15. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Csak Marketplace re , ott online látod ki venne meg , Vatera is jó ott 85 ezerre felteszed par %ot levesznek .
ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak Marketplace re , ott online látod ki venne meg"

Az miért számít? Ha valaki meg akarja venni, nekem lényegtelen hogy látom-e vagy sem.

ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen hangsúlyozd ki, hogy ipari. Nyilván magánszemélynek nem kell otthonra, akkor sem, ha lenne rá 80 ezre.

Jó lehet kisebb cégeknek, irodák, konditermek, stb. Akiknek jól jön, de nem akarnak teljes áron venni. Saját ismerőseid körében is lehet, hogy van ilyen.

ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha szerinted megér annyit, akkor nem drága. Facebookon fog a leghamarabb elmenni, azt nézik a legtöbben. Hirdesd meg a Marketplace-n, lépj be csoportokba, hirdesd ott is, és előbb-utóbb lesz rá jelentkező.
ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Hardveraprora is felteheted akár.

Jofogas és marketplace is mehet, de ezek tele vannak csalókkal, úgyhogy csak óvatosan.


És ne 80-ért, hanem mondjuk 150-ért.

Valami reális áron hirdesd, mert ha túl alacsony az ár, az sokaknál gyanút kelthet, még ha nem is ez a szándék.

ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!