Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Akkumulátoros / rúdporszívónál...

Akkumulátoros / rúdporszívónál ugyanúgy szív a porszívó mint a hagyományosnál vagy csak a forgós kefék által szedi fel a szennyeződéseket a padlóról / szőnyegről?

Figyelt kérdés

febr. 14. 18:30
1 2
 1/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
72%

Forgókefék bármelyik porszívón javítják a hatékonyságot, de szükséges még szívni is.

Viszont így kisebb szívóerő is elég lehet.

Noha van olyan járólaptisztító, aminek rúdja van és csak forgókefés, de azok gyengék, morzsaporszívók.

febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
febr. 14. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ugyanúgy szív, mint a hagyományos porszívó, de általában gyengébbek szoktak lenni. Ezt kiveheted és használhatod a kisebb helyeken, mintha a rendes porszívóról levennéd a padlófejet és kisebb helyeken porszívóznál vele…
febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
13%
Csak a rend kedvéért tenném hozzá, amit én ismerek (akkus, kefés eszköz) az inkább csak morzsafelszedő, hiszen nem szív, csak bepödör.
febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
#4 Ha nem szív akkor hogyan kerül el a földről??? Bepödri egészen a portartályba?
febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

5.

Mint ahogy vannak ilyen "tologatós" szerkezetek:

[link]

Ennél a kézi tologatás forgatja áttételesen a kefét, de ennek létezik akkus, motoros változata is.

febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zzzoli ***** válasza:

Sokat fejlődött a technológia az elmúlt években, megnőtt rá a kereslet, nagyon sokan gyártanak.

Nem a 25-ezer Ft-os készülékek fognak ámulatba ejteni, de 60-100 ezer Ft között már kapsz jó szívóerővel és takarítási képességekkel rendelkező példányokat.

Ebben a kategóriában már nem a gagyi kínai 18650 akukkal vannak szerelve, nem kefések a motorok bennük, jól megvannak tervezve így egész jól szívnak is.

febr. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
febr. 15. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Az akkus nem szív olyan erősen, mint a vezetékes, de mivel forog a keféje nem is kell. Én teljesen elégedett vagyok vele, 20-30 perc működés alatt megtelik a tartálya porral. Szóval működik.
febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A miénk egy százas volt kb, amennyit szív, az pont arra elég, hogy felhúzza a tartályba a koszt, amit a kefe felidegesített. Elvégre a kefe nem fogja a 80 cm magason levő tartályba felküldeni a felkefélt koszt.
febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!