Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baja a hűtőnek ha egyszer...

Mi baja a hűtőnek ha egyszer fagyaszt majd csöpög benne a víz?

Figyelt kérdés

Kb. 15 éves a hűtő,pár hónapja szervízelve is volt (szenzor csere) mert egyik napról a másikra leállt a hűtés.

Most újra furcsan viselkedik.Egyik pillanatban szinte lefagyaszt mindent, majd pár óra múlva áll a víz benne ahogy kiolvadnak a cuccok és csöpöga víz.


Érdemes újra szervízelni vagy inkább új hűtőt venni?

Esetleg valami házi praktika? Mi lehet a baja?


máj. 22. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Egy bevált házi praktika, hogy a szerviznek kell először szólni, és a javításra vállalt garancia keretén belül remélhetőleg megoldják a problémát.
máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

15 éves hűtő??

Butorba szeretem a régit de én nem játszadozok nincs kedvem bármi ilyen hiba veszem az újat.

máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg a szenzor nem jó ennek több oka is lehet. De az sem mindegy, hogy mechanikus vagy ntc-s a hőmérő.

Nekem is volt ilyen gond. Mechanikus hőmérővel. Csere után minden ok.

Keress fel egy olyan szerelőt, aki ha cserél, akkor nem a legolcsóbb szart teszi bele.

máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!