Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért hullik ki a kosz a...

Miért hullik ki a kosz a porszívóból miután leállítom?

Figyelt kérdés
Ez már a második állóporszívónk, az elsőnél is fennállt ez a probléma így nem tudom hogy az állóporszívók mindegyike produkálja ez a jelenséget vagy én csinálok valamit rosszul. Szóval pár hete vettünk egy bosch állóporszívót ami kivállóan teljesít nagyon szeretem viszont a porszívózás végeztével amikor leállítom mindig kipotyog egy kisebb marék “szemét”. Próbáltam már azt is hogy a leállítás előtt pár percig járattam hátha az potyog ki ami épp a csőben van leállítás közben de a probléma nem szűnt meg. Ugyan ezt csinálja akkor is ha üres a portartály. Nincs eldugulva sehol, a porszívó fej is tiszta nincs semmi elakadva benne mert átnéztem. Egyszerűen rejtély számomra ez a jelenség. Ezek a szemetek többnyire nagyon apró kavicsok, morzsák stb (ezekkel ellentétben pl a száz forintost úgy felkapta mintha nem is lenne súlya és azt a tartályból szedtem ki)

máj. 25. 10:35
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
84%

Nekem is van egy régebbi fajta, de annak a torkában van egy kis gumi visszacsapó korong, ami elzárja a hulladék útját.

Szívás közben pedig behajlik felfelé értelemszerűen.

máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyem is ezt csinalja , jellemzoen akkor ha mar merul az aku.
máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat hol hullik ki? Nem ott kell keresni az okat?

mert ha a gepen valahol

ha mas nem oda kell tenni valamit es abba hullik leallitaskor

máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kihullik ott azon a részen ahol felszívja. Ma pl a lányom szétszórta a dekorcukorkát (kb mákszem nagyságú cukorka) a 90%a a tartályba került de mikor leállítottam kihullott egy része vissza a padlóra. Megoldásnak azt találtam ki hogy ahova fel van szerelve a falra a porszívó töltője alá teszek egy cipőtálcát aztan max abba hullik. De ez akkor is bosszantó. Az előző porszívónk azt csinálta hogy amikor leállítottam nem csak kipotyogott hanem konkrétan kihányta magából a koszt (kb az összeset) aztan egyszer mikor egy ilyen alkalommal telefujta a szobat homokkal megfogtam es kib*sztam a kukába.
máj. 26. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:

En a kuka folott szoktam leallitani , es abba kikopi amit gondol. 😃

Bar az enyem tenyleg csak akkor csinalja hamár merülőben van az aksi.

máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a szívóerő megszűnik és a kosz ki tud hullani. Rengeteg ötletet írtak mit csinálnak, szerintem mindegyik jó
máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy akkor ez az álló porszívók sajátossága és nem én vagyok a béna :D
jún. 1. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!