Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú mosógépet...

Milyen márkájú mosógépet vegyek vagy ne vegyek? Írjatok légyszi tapasztalatokat, nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha beválna, amit megveszek, mert a mostanival nem voltam elégedett. (Elin) Büdösek és nem tiszták a ruhák. Elsősorban a márka érdekelne, de típus is érdekel, ha valakinek nagyon bevált. Köszi, ha írtok, mert nem igazodom el, annyi a választék. De a tapasztalat a lényeg!
2010. nov. 21. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Bevált: Gorenje, Ardo

Nem: Indesit

2010. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vegyél régi használtat,a maiakat mind úgy gyártják,hogy hamar szétmenjen ,de nincs hozzá alkatrész ,mert olyan sok féle új van,a régiek nagyából mind úgyanúgy készültek! Ha jól emlékszem van egy olyan márka,hogy :Lehel! Na azt a szerelők is Istenítik!
2010. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miele, egy vagyonba kerül de simán kibír 20 évet, akár használtan is megéri. AEG Lavamat ez kevésbé drága de szintén megbízható gép. Ha nem tudsz ennyit rááldozni akkor majdnem mindegy, hogy mit veszel.
2010. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre az AEG jött számításba, de várom a további hozzászólásokat. Köszi!
2010. nov. 23. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha felültöltőst vennél,csk olyat javaslok,amelyiknek fiókos a mosószeradagolója,és nem a tetőben van.
2010. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jamesbond ***** válasza:
100%

Whirlpool-t semmiképp.

Nekünk van egy pár éves Zanussi, és egy új Samsung.

Mindkettőt ajánlom. Nem véletlenül vettem ilyeneket, alaposan tájékozódtam.

A Zanussi felültöltős, és a legkomolyabb volt anno.

A Samsung elöltöltős, és nagyon szeretjük.

Az LG is jó amiket hallottam róla. Az AEG szerintem nem éri meg az árát, csak nagyon akciósan esetleg.

2010. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zanussi 8 éves, az egyik tekersz elszakadt az előző hónapban, 4 ezerért megcsinálta egy profi, azóta semmi baja. (És a többségre hosszú a garancia... Bár régebbi modellek jobbak.(Ez alatt egy két éveseket gondolom, de a nem használtat!))
2010. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!