Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak AEG vagy Electrolux mosogatógépekkel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Elektrolux van több mint 17 éve soha semmi baja nem volt!Napi három mosogatás is gyakran előfordult kettő alap.A kosár görgőtartó müanyagjait kellett most 17 év után kicserélni mert elöregedtek.Szervízbe megvettem és 15 perc alatt kicseréltem házilag!
2010. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17 éves Electrolux gép?
2010. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen 1993 októberében vettük!A szervízes is leült amikor a gyári szám alapján beazonosította a készüléket!De szerencsére még gyártottak hozzá görgőt a kosárhoz!
2010. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%-jobb mint egy Whirpool! Nekünk volt mind a kettő és jók.Persze van még jobb a Mile-csak hát az 200 000-ft de nem is megy tönkre.
2010. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!