Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépek mosópor, öblítő,...

Mosógépek mosópor, öblítő, hypó / fehérítő tartó rekeszeivel kapcsolatban kérdeznék. Honnan tudom, hogy melyik rekesz melyik? Beszáradt mosópor, túl hamar kifolyt öblítő?

Figyelt kérdés

Problémám a következő: használtan (is) vettünk mosógépet. Van (gondolom) 2 nagy mosópor tartó rekesz. Az I-es gondolom az előmosáshoz, a II-es a főmosáshoz tartozik. 1.) Itt az a gond, hogy a mosópor egy része összetömörödve, csomósodva, beszáradva valamiért ott marad, nem üríti ki rendesen a gép.

2.) Másik gond: öblítő és hypó / fehérítő rekeszének megkülönböztetése. Honnan tudom, hogy melyik melyik?

3.) És miért üríti ki gyorsan, már a legelején az öblítőt, amikor azt a vége felé kellene?

4.) Van egy kis függőlegesen behelyezendő műanyag, ami valami torlasz-féleként szolgál, ki-be rakható. Na, az melyik rekesz és mosáskor bent vagy kint kell tartani? Szerintem, ha kiveszem, azonnal kifolyik az anyag, de ha bent hagyom, hogy szívja ki a gép?


Bocsi a sok kérdésért.


2010. nov. 27. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megvan a neve a gépnek, a neten találsz használati utasítást hozzá
2010. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!