Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Normális, ha kihúzom a konnekt...

Normális, ha kihúzom a konnektorból az elektromos készüléket, és szikrázik a konnektor?

Figyelt kérdés
Vasalónál, hajszárítónál és a mosógépnél tapasztaltam, 3 különböző konnektornál. Valami hiba lehet a rendszerben?
2010. nov. 29. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mint az egyetlen NEM villanyszerelő: kisgyerekként megfigyeltem, hogy a villamosvezető bácsi a szakaszhatároknál -amikor"kihúzza a villamost a hálózatból"- hogy az áramszedő ne szikrázzon, visszahúzza a kart.


Nem kéne neked is kikapcsolni, mielőtt kihúzod?(a kapcsoló arra van)

2010. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
a 19.15-ös NEM villanyszerelő jól beszél: kapcsold ki a készüléket mielőtt kihuzod..../vill. szer/
2010. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki mielőtt kihúzod!Egy sokkal gyakorlatiasabb dolog miután kihúztad a villásdugót fogd meg!-Ha meleg nézetesd meg a konnektort nem lazultak-e meg a csavarok vagy bírja -e a terhelést a vezeték!Ha nem meleg akkor OK!
2010. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok!!!

Ki szoktam kapcsolni a gépeket, mielőtt kihúzom, csak nem várok vele, hanem kapcsolás után húzom is ki, lehet, ez a gond. Megnézetem inkább biztonság kedvéért szerelővel.

2010. nov. 30. 14:36
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező

3 villanyszerelő is állította, hogy ez teljesen normális dolog. Én lennék a negyedik: teljesen normális. Nézd meg, ha lecsapod az automatát, az is szikrázik. Most akkor kihívsz egy ötödik villanyszerelőt is aki meg is nézi. Min. 3000.- ért. Ha egyszer te a választól függetlenül villanyszerelőt akarsz látni hallani, akkor minek kérdezel? Ezen a fórumon minden kérdésre jut öt igen válasz, és öt nem válasz. Főleg gyógyítás, és villanyszerelés ügyben. Ahhoz mindenki ért.

2010. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!