Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Negatív és pozitív vélemények...

Negatív és pozitív vélemények alul (sütőrész) villany, felül (főzőrész) villany + gáz tűzhelyekről?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok oda a pontos típust is!

Ilyenre gondolok: Orion OGO C2e G tűzhely ( [link] )

Ezt a kérdést, igen én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart..

De így talán több mellette vagy akár ellene szóló érvet kapok, aztán meglátjuk a segítségetekkel ki kit győz meg. Én a férjemet, hogy jó és ilyet vegyünk. Vagy ő engem, hogy ez a változat felejtős. :D

Köszönöm a segítséget!


2010. dec. 7. 16:26
 1/9 A kérdező kommentje:

Az általam említettre már kaptam egy ilyen leírást: "Légkeverés a sütőben nincs,világítás a sütőben nincs,az hogy milyen osztályba tartozik nem tudom szép egyenletesen süt légkeverés nélkül is.Legalább is semmilyen különbség nincs a zanussi között csak fele annyiba kerül.Sütő:alsó fütőelem:1000W felső:800W két fözőlap:1400W.800W gázégők:0.21m3/óra kiségő:0.080 m3/óra

Egy sütőrács és egy tepsi jár hozzá! Csak pozitív tapasztalat!

2010. dec. 7. 16:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Én írtam a tegnapi választ! Esküszöm nem értem mire vagy még kiváncsi!? De megkeresem a másik tűzhely tipusát is.
2010. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ill. ahogy látom Anyókámnak nagyon bejött a felül gáz és villany sütő. Csodálatos kelt tésztákat készít a sütőben. Persze a husika is szenzációs.A miénk VESTA SWT-Wamsler . Magyar és több éve semmi gond vele.
2010. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk 8 éves >pelgrim< van(kombi)--Eddig gond nélkül. Nincs alsó+felsősütés,csak egyfajta..és légkeverés és grill.Programórás.És nagy a sütőtérfogata.

Ha újat kell majd venni,csak >Gorenje<-t veszünk.

2010. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Esküszöm nem értem mire vagy még kiváncsi!?"

A férjem szokta mondani: egy válasz, vélemény nem vélemény... Szóval gondoltam ha többen írnak ide nekem (remélem) pozitív dolgokat, akkor sikerül meggyőznöm, hogy abból csak előny származik, ha villannyal és gázzal is tudunk majd főzni.

Első látásra tiltakozott, de nekem meg tetszik. Tudom főleg én fogom használni, de azért olyan kell, amire ő is nyugott szívvel rábólint, és nem csak azért mert nekem megtetszett. Ha tapasztalatok, vélemények alapján be tudom neki bizonyítani, hogy jó, akkor rá fog bólintani. Remélem így már megértesz, és nem megyek az agyadra.

2010. dec. 8. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Lehet,hogy sokan "megköveznének" most,de véleményem szerint sütiket sütni CSAK villanysütőben lehet.

A gázban szárítani,vagy "kekszet" készíteni lehet.

Írom ezt úgy,hogy 4 külömböző márkájú és minőségű gáztűzhelyünk volt már--soha többé !

A főzés az más,sose volt villany-főzőm,nem tudok nyilatkozni.Valamint azzal ennyi év gáz-főzés után "újra kellene tanulni",nem beszélve az edények cseréjéről.

Én "rábeszélném" az embered egy "kombi"-ra !

45/N

2010. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És még egy....Nálunk a férjem is tud/szeret/ sütni-főzni.

Az első villany/sütős/ tűzhelyet mikor hazavittük,(5 éve)estére "bevezetékelte",és közösen sütöttünk egy "egyszerű" sütit-->rákóci-túróst--ennyit a kipróbálásról.

2010. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ORION Ogom van de nem ilyen!

Gáz főző+ villany sütő!

Állítólag villanyal nagyon drága főzni, legalábbis nekem azt mondta az euronixban az eladó hogy villanytűzhelyet ne vegyek csak kombit.

2010. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!