Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosás előtt a mosóport higítjá...

Mosás előtt a mosóport higítjátok vízzel? Én azért öntöm mosógépbe higítva mert így nem tud megtapadni és nem lesz gond.

Figyelt kérdés
Másik rekeszbe meg az öblítő megy de az már folyékony. Jó így szerintetek?
2011. jan. 2. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó, de még jobb ha folyékony mosószert veszel, akkor biztos nem lehet gond. De azért jó látni, hogy van még, aki ésszel használja a háztartási gépeket :)
2011. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Folyékony mosószer... 60% víz. :S


Különben ha jó a mosószer, akkor nem ragad az adagolóba.

2011. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az öblítő még jobban megtapad a gépben,mint a mosószer. Ezért használok helyette ecetet. Nem lesz vízköves a mosógép, a ruhák is szebbek és puhábbak lesznek tőle.
2011. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én a por mosószert nem az adagolóba rakom, hanem közvetlenül a ruhák közé öntöm be, és nem vizezem. Sajnos viszont a rosszabb minőségű mosószerek még így is össze tudnak ragadni. Ilyenkor duplán öblítek...


A vizezést még nem próbáltam, lehet, hogy legközelebb kipróbálom. :)

2011. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Phú,én most álltam át a folyékony mosószerre,mert eddig benne maradt a mosópor a ruháinkban!!Legutóbbi alkalommal több mint egy hétig viszketett a bőröm,feltételezhetően a mosóportól,ezért is döntöttem,hogy inkább folyékonyat használok!!Bár lehet,hogy nem a mosószernek volt a hibája,mert a gépünk sem vadiúj,de biztos,ami biztos!! :)
2011. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15:34-es: És az ecet nem marja a csöveket vagy bármit a gépben? Nem veszi ki a ruhák színét? Nincs utána a ruhának ecetszaga? Én ezek miatt nem próbáltam még, viszont gondoltam rá! Köszi a válaszokat!
2011. jan. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!