Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú mosogatógépet...

Milyen márkájú mosogatógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 3-4 éves Ariston-unk van, legalább 5-ször szervízelték és most is rossz. Amit nem szeretek benne: csúnyán mosogat és folyton elromlik. Amit szeretek: 12 terítékes (nagy a család...) és beíptett :) Mi Bosch-ra vagy Siemens-re gondoltunk, egy-két ismerősünk Zanussit ajánlott.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. febr. 10. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 12 személyes Bosch van, belépett a 13. évébe. Még nem látta szerelő (kopp-kopp). Alapgép, csak két hőfokot lehet állítani rajta, akkoriban ilyen volt csak, de nem is kell több. Ismerőseimnek van ezerprogramos is, de ők is csak annyit használnak, mint én. Viszont nagyobb a meghibásodás esélye. A lányomnak Haier van, szakember mondta, hogy Miele-klón.Még nem volt gond vele.
2011. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem whirlpool om van fél éve nem volt még vele baj jolo mosogat kopp kopp de a bosch és a siemens is jó!!!
2011. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Zanussi van, kettőt nem köhentett pedig az asszony naponta használja, alap gép+eco program semmi extra.A Bosch-ról annyit mint márka,hogy a nevet fizeted meg de azt nagyon!! Tapasztalatból tudom mivel javítottam már jó párat és pár félét,hogy nem bír ki többet mint a többi és az javító anyag horror áron van hozzá.
2011. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Valószínűleg Zansussi lesz. Több ismerősöm is ezt javasolta, többek között az az ismerősöm is, aki a TÜV-nél dolgozik.

2011. febr. 11. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!