Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép vásárlásakor mire...

Mosógép vásárlásakor mire figyeljek? Melyik márka megbízható?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 21:33
 1/7 anonim válasza:
61%

A fölültöltős whirpool egy idő után nem adja a mosáshoz az öblítőt,típushiba,nagyon gáz,mert alig lehet kitakarítani a tartályt

Nekem egy bosch vált be eddig legjobban,bár nem a drágábbak közé tartozik

2009. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%
bocsi,akarom írni,nem az olcsóbbak közé tartozik
2009. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a daewoo nagyon bevált... a gorenje 20 éve még működik és eddig se volt vele semmi gond, Indesitet nem ajánlom
2009. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Candy City nagyon bevált csendes felültöltős kivehető mosószeradagolótartályos
2009. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az Elektrolux-ra szavaznék. A felültöltős változatra.
2009. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Daewoo-t ne vegyél! A miénk nagyon sokszor elromlott már. A szerelő is mondta, hogy nem a legjobb márka! Vannak tipikus hibái. Pedig csak pár éves...
2010. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Keresem válasza:

Én arra szavaznék, hogy nem kell új gyártású mosógépet venni, mert ezeket SZÁNDÉKOSAN 4-5 éves időtartamra gyártják. Nem számít, hogy olcsó-e vagy drága.

A legmegbízhatóbb a Hajdu energomat, amit használtan érdemes venni. 20 eFt körüli áron kaphatók és sokáig jók. Van hozzá alkatrész utánpótlás is. Nekem 27 éves készülékem van. Csak kétszer javíttattuk. AZ első alkalommal, amikor hanyagságom miatt nem tisztítottam ki a szűrőt és emiatt a szivattyú beragadt, a másik esetben pedig kiégett a működést jelző kis glimm-lámpa.

Lehet, hogy nem energiatakarékos, de megbízható.

2012. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!