Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Robochef és Turmix? Kinek mi...

Robochef és Turmix? Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kompakt konyhai gépet, az elromlott botmixerem helyett.

Ezt a készüléket néztem és olyan botmixert, amihez van habverő és habosító is külön. Melyik lenne nekem praktikusabb?

Igazából gyakran sütök és sokat főzök, valamint most kezdtem bele egy diétába...


2011. márc. 4. 00:00
 1/2 anonim válasza:

Nekem van mindkettő. Nos. Ha nem pici babázol, akkor valóban jó a robochef. Vagyis ez az én véleményem. Mikor nekem a lányom kisebb volt, nem tudtam a robocheffel teljesen azt a kis adagot teljesen pépesíteni úgy, mint a botmixerrel. Én egyébként nagyon szeretem a r.chefet a konyhában. Ha kisebb a hagyma, nem igazán van kedvem összevágni, inkább előkapom a gépet bele és már darálom is. Sztrapacskához a krumplit is bele pakolom, nem kell időt töltenem a nagy darálóm szét és összeszerelésével. Viszont, ha krémleveseket készítek, akkor nem veszem elő a turmixos részét, hanem akkor előszedem a botmixert és bele a fazékba és mehet is. Így megspórolok egy + mosogatást:)

Biztos megoszlanak a vélemények majd. Végül is neked kell döntened, hogy melyiket is használnád többet. Aprítás vagy pépesítés.

Ja! Én egyébként a habverőjétől nem vagyok hasra esve. De lehet, hogy én vagyok egy kissé béna:)

2011. márc. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2011. márc. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!