Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni abban, hogy érdemes-e megvenni a TV-ben ajánlott H2O MOP X5 gőztisztítót?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van, aki már megvette és megtudja mondani, hogy érdemes-e megvenni, vagy felejtsem el? Mert nem egy olcsó dolog, de jól hangzik, amiket mondanak róla.
2011. márc. 10. 10:11
 1/3 anonim válasza:

[link]

Ide írtak tapasztalatokat róla,olvasd el.

2011. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok tapasztalatot írni, nincs sajnos, bár szeretnék.

A fórumban a legelső simáról van szó ha jól olvastam.

Pont a napokban volt a baba témakörben egy gőzöléssel kapcsolatos kérdés, és ott írta egy anyuka hogy neki az egyel régebbi, az a piros van (nem tudom hogy annak pontosan mi a neve, azt hisze h2o steel mop), és hogy kivétel nélkül mindent azzal takarít, a gyerek játékoktól kezdve a padlóig, mindent és megvan vele elégedve.


Ha esetleg rászánod magad, írhatnál hogy milyen.

2011. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja előző vagyok.

Én pont ma reggel amikor láttam, gondolkoztam pont az ára miatt, hogy drága.

De ha belegondolsz, akkor ha valóban olyan amilyennek mutatják, de ha csak legalább közel olyan, az árában megéri.

Mert ha magamból indulok ki havi szinten kb. 2-3 ezer ft-ot költök tisztító szerre.

Ha ezzel számolunk, ugye ha jól emlékszem 30.000Ft akkor egy éven belül behozza az árát!Már csak az a kérdés hogy menyire pörgeti a villany órát? :S

2011. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!