Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Olyan hűtőgépet keresünk,...

Radon kérdése:

Olyan hűtőgépet keresünk, aminek a fagyasztó része nagyobb mint a sima hűtője?

Figyelt kérdés
Sajna csak olyan masinát találtunk eddig, aminek kicsi volt a fagyasztója, nem hiszem el, hogy csak ebben az összeállításban létezzen, vagy mégis...
2011. ápr. 12. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos, hogy nem fogsz ilyet találni.

Vannak hatalmas hűtők, aminek majdnem akkora a fagyasztó része, mint a sima.

2011. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, most megnyugtattál, már azt hittem, hogy béna vagyok. Tehát szerinted sincs. Azt találtuk ki, hogy veszünk egy kis hűtőt és egy normál fagyasztót, utolsó próbálkozásként írtam ide. :-(
2011. ápr. 12. 20:42
 3/6 bp1985 ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy a fagyasztó a nagyobb, és a hűtő a kisebb. Sajnos marad a 2 gép, vagy valami nagy fagyasztós kombinált.
2011. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kezdek beletörődni. Amiatt indult a projek, hogy egy régi kb.25 éves LEHEL fagyasztót és egy pici, igazából kempingezésre kitalált masinát cseréljünk egyre. Mindkettő energiavámpír. Sajnos helyszűke és "miegymás" hiánya miatt a takarónk véges. Új csapásirányként azt találtuk ki, hogy nézünk újat de szépséghibásat, hiszen nekünk úgyis a speizben lenne elhelyezve.
2011. ápr. 13. 11:58
 5/6 bp1985 ***** válasza:
A szépséghibások teljesen jó vételek, nekem is az van. Ugyanúgy megkaptam a 3 év garit, csak a hátulján van egy nyom, hogy valamihez hozzáérhetett. Emiatt engedtek 12.000-t. A hátulját meg úgy sem látom, mert a falnál van.
2011. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Látom, nem én vagyok az első ilyen hűtő igénnyel :)


Mi meg kinőttük a hűtőnket, és második plusz hűtőként jól jönne egy olyan, aminek nagyobb a fagyasztó része.

2018. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!