Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Régebbi típusú Lehel hűtőből...

Régebbi típusú Lehel hűtőből hogyan lehet kiiktatni a fagyasztó részt?

Figyelt kérdés
A fagyasztó résznek nincsen ajtaja, és fagyasztja az egész részt, úgy hogy 1-es fokozaton van. Lehet az is h rossz az egész és amiatt fagyaszt, de meg tudom valahogy javítani??
2011. szept. 13. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kétmotoros, akkor egyszerű. De ha egymotoros, akkor nem lehet.Hova lett a fagyasztórekesz ajtaja? Azon kéne lenni.
2011. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fogsz egy darab hungarocellt és méretre bevágod az ajtó helyére ragasztasz rá egy fogót és igy még ki is tudod szedni onnan ha beraktál valami élelmiszert oda.
2011. szept. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De am lehetséges, h az ajtó hiánya miatt fagyaszt az egész? Vagy rossz a hűtő és azért fagyaszt.
2011. szept. 14. 12:56
 4/5 anonim válasza:
azert fagyaszt mert nincs ajto !anyosnak is ilen van o csak fagyonak hasznalja!levete az ajtot.........
2011. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! próbáld ki amit mondtam, ha azután is fog fagyasztani, hogy tettél szigetelést az ajtó helyére ráérsz akkor gondolkodni a hütő további sorsáról. Nekem ez egyszer bevált....
2011. szept. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!