Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet a legjobban...

Mivel lehet a legjobban letakarítani panelban a régi fajta villanytűzhelyet?

Figyelt kérdés
Mivel nem csak a főzőlap melegszik,hanem az egész,minden nagyon ráég.
2008. okt. 1. 14:13
 1/7 anonim válasza:
100%
A szer neve: Hideg zsíroldó. Well Done a márkája. Fehér flakonban kapható. A Tescoban szoktam venni. Nekem ez nagyon bevált. Eddig minden leégett dolgot fel tudtam szedni vele. Még az ezer éves " panelban megörökölt" sütőt is simán ki tudtam takarítani vele. Rá kell fújni és utána hagyni kell állni legalább egy órát.
2008. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Cif súrolókrémmel és fém "dörzsi"-vel tisztítom, majd

lemosás után újra egy kis Cif, amit szivaccsal átdörzsölök. Kicsit fárasztó "kézimunka" de nagyon hatásos! Nem kell félni, hogy karcos lesz a felület, mert a zománc keményebb a "dörzsi"-nél!

2008. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A cif-eset szoktam én is használni.Annyi félét reklámoznak,gondoltam van valami könnyebb megoldás.

2008. okt. 2. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyedül a mr.muscle/azt hiszem így írják/vált be.De tényleg!
2008. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Cif-es dörzsis vagyok.

Az agyon reklámozott szerek semmivel nem jobbak, mint a kevésbé reklámozottak! Az ilyen (tűzhely teteje, sütő belseje) makacs szennyeződések eltávolításához sajnos nélkülözhetetlen az ember izomereje. Vicces némelyik reklám, pl. amikor valaki rácseppent egy kis tisztítószert valahova és egy laza mozdulattal tisztára törli, közben látszik a trükkfelvételen, hogy amikor húzza a szivacsot akkor a szivacs előtti még le nem törölt felület is tiszta!

2008. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Well Done hideg zsíroldó tutira jó! :)
2008. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Cifesnek!

Az tényleg vicces.Én is csak mosolygok rajta.:-))

2008. okt. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!