Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépbe tényleg nem...

Mosogatógépbe tényleg nem tehetek fakanalat?

Figyelt kérdés
Emberek ezt állítják, ugyanakkor 50-60 fokon mi baja lehet egy fakanálnak, amikor főzés közben is esetenként emberek benne felejtik a forró levesben? Tényleg szétmállhat, vagy ez csak egy hiedelem? :-)
2011. ápr. 22. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én beleteszem a fakanalakat, semmi baja nincs egyiknek sem. Viszont a ragasztott fa vágódeszkát tényleg szétszedi.:)
2011. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi is mossuk a fakanalat vele, semmi probléma...mondjuk a vágódeszkának sincs. :D
2011. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyu nálunk mosogatásmániás. Apu közölte vele, hogy nem lehet fát tenni a mosogatógépbe, mert elázik a fa. Azóta, hogy mosogatógépünk van, 2x annyi víz fogy...
2011. ápr. 22. 17:36
 4/10 A kérdező kommentje:
A fakanál nem szívja magába a mosószert, amely az oldódott mosogatógép-tablettából származik?
2011. ápr. 22. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Na erre majd rákérdezek, de nem vettünk rajta észre semmit. :-) Szétmállásról szó sincs az biztos, az feloldott tabiból származó szert lehet magába szívja, ezt majd megnézem neked, de mi ezzel nem foglalkozunk az tuti :D

Több víz fogy? Az gáz, mert ugye ennek az is lenne a lényege...akkor mi nem is számolunk utána ezek után...:-)

2011. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kétszer annyi víz fogy? Szerintem rosszul nézted.
2011. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
rosszul nézed mert több vizet nem fogyaszthat amugy meg bele lehet tenni
2011. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bp1985 ***** válasza:

pu közölte vele, hogy nem lehet fát tenni a mosogatógépbe, mert elázik a fa.


Mondd meg apudnak, hogy ugyanolyan vízzel mosogatsz, mint amit a mosogatógép használ. Miért ázna el?:D


Semmi baja, mi is ott mosunk, viszont lényegesen kevesebb a vízszámla a mosogatógép óta.

2011. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, megszagolgattam, megnyalogattam :D semmi mosogató tabi íze, szaga nincs a fakanálnak. :-)
2011. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért fogy dupla annyi víz, mert anyunak hobbija a kézzel való mosogatás. Amikor látja, hogy nem látjuk őt, izomból megnyitja a csapot és elkezd szép lassan mosogatni. Ha kell, a mosogatógépből is kipakol. Olyan 'pszichiátriáról megszökött titkos ügynök nő" jellegű az anyám konyhai viselkedése. :-) Mondjuk ez a vízszámlánk tekintetében nem annyira vicces, de nem tudom, mit tehetnék vele...
2011. ápr. 23. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!