Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosogatógépbe, milyen...

A mosogatógépbe, milyen szereket kell venni? Hol érdemes beszerezni ezeket? Mekkora külömbség van az olcsóbb és a drágábbak között?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 20:25
 1/3 anonim válasza:

Én mosogató tablettát szoktam (Pl. Somat) és mosogató sót venni.


Az elsőt minden mosogatáshoz használom, a sót pedig bizonyos időközönként.


Bármelyik nagyobb bevásárlóközpontba bemész és ott találni fogsz mosogatógépbe való dolgokat árban, minőségben és anyagában vannak különbségek.


Érdemes még háztartási boltban megnézni, ott olcsóbbak általában de nem sokkal. Ezek között pár száz ft a különbség, viszont a márkák közt ezres nagyságrendben mérhető a különbség.

2011. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg a Lidl sajátmárkását, 499.- Ft 30 db. Évek óta azt használom, szépen dolgozik. Pluszban csak sót rakok, mert nagyon kemény a vizünk. A márkásaknál a nevet fizettetik meg. És egy saját ötletem: a kicsavart citromot beleteszem az evőeszköztartóba, kellemes illatot ad és foltmentesen szárad minden.
2011. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
100%
Aldiba is van ilyen mosogatótaletta, mi meg azt használjuk. A lidl-be is jó a tabletta, felesleges a drágát megvenni, semmivel nem jobb.
2011. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!