Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen jo minosegu mosogepet...

Milyen jo minosegu mosogepet ajanlotok? Elsosorban AEG vagy miele vagy ergolux erdekellne. Varom a tapasztalatokat

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:42
1 2
 11/16 xotom ***** válasza:
0%
Ja és bocsánat, anno a Hajdú autómata mosógép család Bosch licensz alapján készült, anno ez volt a technológia. mosás 5 öblítés 6x20 liter víz, de a programgomb ovatos előrekerésével -2 öblítéssel be lehetett csapni a gépet, és 80literből kijött az ember.
2012. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

xotom


Akkor az egyike a Miele tulajoknak itt én vagyok, tehát én tapasztalatból beszélek. 2006 óta van ilyen típusú gépünk, nem én használom, de a feleségem nagyon meg van vele elégedve. Tökéletesen, hiba nélkül működik. Én fürdőbe nem tenném, nekünk külön mosó- szárító helyiség van a lakóterektől külön szinten. Panelba tényleg overkill lenne egy Miele Magyarországon. Mondjuk máshol nem, mert mi is azért vettük, mivel az összes német rokonunknál ilyen van és ezt ajánlották. Van olyan, ami több, mint 20 éves és még nem volt javítva.

Hogy ki tartozik a felső tízezerbe, az érdekes kérdés lehet, de aki havi fizetésben méri a jövedelmét, az eleve kizárt.


előtted szóló

2013. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Golan Trevize ***** válasza:
54%

Az AEG már rég (2005 óta) Electrolux, sőt 2009 óta más gyártók is gyártanak AEG névvel mosógépet.

Hiába volt a 2000-es évek elején a non plus ultra, én már nem vennék semmi AEG-et.

Én a Siemens-Bosch termékei közül választanék, azoknak nem csak a neve német, de nagyrészt Németországban gyártják, amit nem, azt is európai országokban.

2013. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 xotom ***** válasza:

előtted szóló


Soknak tűnik a 20 év, de nekem Hajdú Energomat Thermal mosógépem egyszeri szimering cserével 18 évig dolgozott.

Nekem a 300.000.-Ft mosogép árnak soknak tűnik. Nem arról van szó, hogy nem tudnám megvenni, inkább nem érteném miért fizetnék 3x-os árat mint egy normális Elektrolux gépért.

A " felső 10000"-et természetesen jelképesen értettem.

2013. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a feleárú 168.000-es Samsung a 10 éves inverteres motoros A+++ energia fogyasztású Samsung WF0704W7V gépe rossz lenne.


az lehet,hogy nem rossz, a 168 ezres, de a 140 ,kuponnal 125 ezres samsung 1 ho alatt ment most tonkre nekem. szombaton fizetik vissza az arat.

2014. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 klaramaria02 válasza:

2023-as tapasztalat a "csúcskategóriás" Miele (W196 HU LW felültöltős) mosógépre: már nem csúcskategória, viszont irdatlanul drága, és semmi extrát nem tud, söt, jelenleg hibásan müködik, pedig 4x szerelte a szakszerviz, nem találta hibásnak!: ugyanakkor nem öblit rendesen! -nagyon sok bajom van vele.

Az előző gépem is ugyanez a modell volt, 17 évig ment hibátlanul, mondjuk akkor sem voltam tőle elájulva, sztem kissé szaggatta a ruhát, pedig méhsetjes dob!, de azért 17 évig ment.

nov. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!