Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől büdösek a mosott ruhák,...

Mitől büdösek a mosott ruhák, miután kiveszem őket a mosógépből?

Figyelt kérdés
A problémám nem egyedüli, sok ismerősöm erre panaszkodik. Ariel géllel mosok, Lenor vagy Silan öblítőt használok. Nem tömöm meg a mosógépet. Rendszeresen takarítom, hol ecettel, hol sütőporral, hol hypo-val átmosatom. Használat után nyitva hagyom az ajtaját, hogy szellőzzön. Alig egy éves a gépem, de az előző géppel is előfordult. Van, amikor isteni illatos a ruha, amikor kiveszem, de legtöbbször annyira büdös, hogy undorító. Mi a fenét lehetne vele csinálni?
2011. jún. 3. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hagyod túl sokáig benne a ruhát, és az megbüdösödik?
2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha végzett a gép egyből kiveszed a ruhákat, vagy bent felejted?
2011. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jajj énnekem is és erről én tehetek mert elmentünk nyaralni 3 hétre és mostam felültöltős whirlpoolom van kb 5-6 éves és kikapcsoltam ki akartam teregetni és csöngött a telefon elfelejtettem kikapcsolva becsukva volt elfelejtettem pedig mielőtt elmentünk kitakarítottam és nem jutott eszembe hogy mostam hazajöttünk akkor még nem mostam mert ahol nyaralunk volt mosógép és itthon
2011. jún. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mire megtelt a szennyestartó még 1 hét eltelt és kinyitottam azt a büdöst ami benne volt átmostam már mindennel beleült a szag az egészbe és benyomtam 90 fokba mosóporral meg domestossal és már enyhe a szag de még néha érzem
2011. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A víz a csapból nem büdös? A melegítése jól van? Szerintem az ecetet hanyagold.
2011. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D.O.81 ***** válasza:

Szivattyút, szűrőt pucold ki. Ha van fali szennyvíz csatlakozásotok, akkor azt is ki kell pucolni.


Sok sikert a feltáráshoz!

2011. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!