Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépből melegen veszem ki...

Mosógépből melegen veszem ki a ruhát, mitől lehet, felmelegíti az öblítő vizet is?

Figyelt kérdés
Székesfehérvár és környékéről tud valaki háztartásgépszerelőt?Ha igen írjaatok címet ,telefonszámot!
2009. okt. 15. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem hinném, hogy felmelegíti.

Talán olyan programmal mosol, ahol kevesebb a sima vízzel való öblítés. Lehet mosás után egyszer sima, majd öblítős vízzel öblít és e miatt még átveszi a mosógép belsejében maradt hőt a ruhák.

Öblítő vizet nem melegítenek a mosógépek!

2009. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem melegít!!! Pont ez a baj hogy ez forró,és mindig UGYANAZZAL! a programmal mosok vele 7éve,HETI 4X ,5 EMBERRE!!!!Hol hidegen ,hol melegen adja ki aruhát ,tartok tőle hogy programhibás! Ha nem tudtál segíteni minek írtál ,20éve vezetek háztartást ,gondolom észreveszem hogy nem jó a mosógépem,nem kell hülyének nézni!!!Háztartásgépszerelőt keresek ha nem vagy az ne írj hülyeséget!!!
2009. okt. 16. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Kedves kérdező! Nem kéne ilyen gorombán nekiesni a válaszolónak (nem én voltam, mielőtt átharapod a torkom)Te kérdezted, "felmelegíti az öblítő vizet is?", arra válaszolt.
2009. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Én vagyok az első.

Kérdezőnek! Segítsen Neked legközelebb a hóhér, de remélem szöszmötöl a kötéllel egy ideig.

2009. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha háztartásigép szerelőt keresel, akkor menj a közeli szervízbe ott tudnak a bajodon segíteni, ezt a kérdést ide teljesen feleslegesen tetted be.

Amúgy meg próbálj már meg normális lenni még ha ez olyan nehéz is.

Tirpák földön nem tanítanak modort?

2009. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ki írja hogy tirpák? az aki az esetleg ,mert én ilyet nem írtam nem sértegettem,nem maguknak szólt a kérdés!Gondolják hogy nem kerestem szervízt? Ami lenne 1!az megfizethetetlen 3gyerek mellett a kiszállási ktg!!! A maszek meg eltűnt! Szóval ha maguk nem háztartásgépszerelők ne válaszoljanak olyan kérdésre amire nem tudják a válszt!Ez az utolsó hely ahonnan kérdeztem amúgy már minden lehetőségen túl vagyok!Azért fura hogy egyszerre jöttek a válaszok?nem ?lehet hogy ugyanattól? hhaha...többet nem nézem meg ezt a kérdést!!!:)
2009. okt. 20. 08:29
 7/9 A kérdező kommentje:
19.18-as!!! Ez durva a: hóhér! Már sértő! Esetleg kitiltatlak az oldalról az jó lesz?:) Ne sértegess ,unatkozol? Nem illk halált kívánni még ismeretlennek sem ,pláne nem egy "komment" miatt!!!!
2009. okt. 20. 08:32
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj Pubi!

Tiltass, ha az Neked mentális és fizikai élvezetet nyújt! :D

Remélem jó hosszú orgazmusod lesz.

2009. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát kedves kédező így tényleg nem fog neked senki se segíteni.Még az igazi háztartásgépszerelők is megilyednének ha meglátnák a kérdést a kommentekkel:D
2010. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!